Któregoś dnia paparazzi złapali 42-letnią Charlize Theron w złym stanie. Skóra na twarzy aktorki była zaczerwieniona i rozpalona. Co się stało?

Szokujące strzały

W środę Charlize Theron, która bardzo chciała pozostać nierozpoznana, ukrywając oczy pod ciemnymi okularami, została zauważona na ulicach Los Angeles. Aktorka, ubrana w czarne legginsy i szarą koszulkę z długimi rękawami, pospiesznie udała się do samochodu.

Шарлиз Терон была замечена на одной из улиц Лос-Анджелеса

Charlize Theron została zauważona na ulicy w Los Angeles.

Шарлиз Терон с красным лицом

Twarz gwiazdy "Advocate Devil", "Blasting Blonde" i wiele innych kasowych hitów wyglądała bez przesady. Zawsze idealna skóra Theron na czole i policzkach był pokryty dużymi czerwonymi plamami.

Лицо Шарлиз Терон

Ze spa

Użytkownicy sieci, spekulując, zaczęli wysuwać swoje wersje wyjaśniające katastrofę na twarzy Charlize. Wielu postanowiło, że aktorka, która niedawno wróciła ze ośnieżonego Montrealu, gdzie kręciła nowy film z jej udziałem, dotarła do upałów Kalifornii, nie licząc i paląc w słońcu. Inni użytkownicy sugerują, że Theron może mieć reakcję alergiczną na krem. Cóż, najbardziej zagorzali marzyciele i powiedzieli, że ktoś uderzył aktorkę.

Wkrótce irytacja na twarzy Charlize znalazła sensowne wyjaśnienie. Okazało się, że reporterzy złapali sławę, kiedy wyszła ze Spa Studio Studio, gdzie zrobiła skórkę laserową, co dało taki efekt zaraz po zabiegu.

Шарлиз Терон в августе

Charlize Theron w sierpniu

Шарлиз Терон на Women Gala в ноябре

Charlize Theron na Gali Kobiet w listopadzie

Czytaj także
  • Charlize Theron udzielił interesującego wywiadu dla magazynu ELLE
  • 19 celebrytów, którzy biorą udział w śmierci ludzi
  • Charlize Theron w skórzanych spodenkach na Festiwalu Filmowym w San Francisco pokazał smukłe nogi

Jednak ta odpowiedź nie uspokoiła krytyków, którzy natychmiast oskarżyli hollywoodzką aktorkę o nadużywanie kosmetycznych procedur odmładzających, oczywiście zapominając, że status Charlize miał wyglądać dobrze.

Шарлиз Терон в декабре с дочерью

Charlize Theron w grudniu z córką