Kolejna celebrytka padła ofiarą katastrofalnej katastrofy naturalnej o nazwie Huragan Irma. Przeciwnie, ucierpiała własność znanej osoby - piosenkarka country Kenny Chesney, była żona aktorki Renee Zellweger, w szczególności wokalistka znajdująca się na jednej z Wysp Dziewiczych, wyspie St John, już nie istnieje. Ta informacja pojawiła się na osobistej stronie artysty w mediach społecznościowych.

Zilustrował swój słupek wybranymi zdjęciami, które pokazują, że dom i oficyny zamieniły się w górę odpadów budowlanych. Nie jest to zaskakujące, ponieważ najsilniejszy wiatr spadł na małą wyspę, jego prędkość osiągnęła 180 mil na godzinę. Oto jak piosenkarz skomentował to, co się stało:

"Mój dom już nie istnieje. I wiele dla mnie znaczył. Wydaje mi się, że to błogosławione miejsce przypomina teraz strefę konfliktu zbrojnego. "
Бывший муж Рене Зеллвегер потерял свой дом Kreatywność na cele charytatywne

Nie powinieneś martwić się zbytnio o piosenkarza, ponieważ zrujnowany dom nie jest jego jedyną nieruchomością. Na stałe mieszka w mieście Nashville, a posiadłość na St John bardziej przypomina letnią chatę.

Кенни и Рене

To prawda, że ​​artysta spędził sporo czasu na wyspie, ponieważ lokalne krajobrazy zainspirowały go do pisania nowych kompozycji. Kenny kochał te miejsca tak bardzo, że poświęcił im wiele piosenek.

Przybywając na pustą wyspę po tym, jak niebezpieczeństwo minęło, piosenkarz znalazł swoje ulubione miejsca w ruinach.

Поместье певца превратилось в «военную зону» Czytaj także
  • Czarna wytwórnia: 14 aktorów, których karierę zepsuł Oscar
  • W przypadku Weinsteina, Rene Zellweger, wystąpili Charlize Theron i Jennifer Lawrence.
  • Renee Zellweger usprawiedliwia przed sądem darowizny Doyle Bramhall

Oczywiste jest, że w takiej sytuacji artysta nie może pozostać obojętny na smutek doświadczany przez mieszkańców regionu - Puerto Rico, St. Barts i inne wyspy. Planuje przekazać wpływy ze swoich przemówień do własnego funduszu charytatywnego, aby pomóc wszystkim tym, których dotknęła Irma.