Na Kubie, filmowanie ósmej części jednej z najwyżej cenionych franszyz w historii współczesnego kina - film "Fast and Furious 8" rozpoczął się niedawno. Do gwiazd pierwszej wielkości dołączyła piękna Charlize Theron. Będzie to firma Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez i Scott Eastwood. W prasie przez długi czas krążyły pogłoski, że Charlize zagra w Fast and the Furious. Jej fani stworzyli wersje bardziej interesujące od innych, jaką rolę odegrają gwiazdy "Sweet November" i "Eon Flux".

Okazało się, że producenci postanowili powierzyć rolę głównego antagonisty afrykańskiej aktorce, łotrowi Cypherowi. Ta piękna, ale gniewna kobieta jest zaprzysięgłym wrogiem jeźdźca Dominica.

Czytaj także
  • Charlize Theron udzielił interesującego wywiadu dla magazynu ELLE
  • 19 celebrytów, którzy biorą udział w śmierci ludzi
  • Charlize Theron w skórzanych spodenkach na Festiwalu Filmowym w San Francisco pokazał smukłe nogi
Ciepłe powitanie

Charlize podzieliła się kilkoma jasnymi zdjęciami z zestawu ze swoimi obserwatorami i napisała na Instagramie:

"Jestem po prostu zwariowany na punkcie tych aktorów! Jestem wdzięczny za ciepło, które przyjęli i przyjęli do swojej "rodziny".

Nie mniej emocjonalnie, recenzje z filmów o silnych i niezależnych mężczyznach, Dwayne Johnson i Vin Diesel.

Pomimo tego, że strzelanie odbywa się na Wyspie Wolności, fabuła szalonych wyścigów obrazkowych odbędzie się na ulicach ... Nowego Jorku. A w nowym filmie F. Gary Gray ("Negotiator", "Praworządni obywatele") będzie wiele dynamicznych i krwawych scen.

Dlaczego producenci zaprosili Charlize Theron do nowego projektu? Oczywiście niezwykłe pościgi i wyścigi w filmie "Mad Max: Road of Fury" zrobiły niezatarte wrażenie na filmowcach, gdzie piękna blondynka grała jedną z głównych ról.

В «Форсаже 8» без харизматичной Шарлиз Терон не обойтись
Злодейка Сайфер во всей красе
Терон настоящая звезда
Теплая встреча в аэропорту
Шарлиз Терон и съемочная команда «Форсажа 8»
Шарлиз Терон на съемках «Форсажа 8»