W ramach 70. festiwalu filmowego w Cannes odbyła się impreza Women In Motion organizowana przez dom mody Kering. Można było zobaczyć tam wielu sławnych gości, ale 50-letnia aktorka Salma Hayek, którą można było zobaczyć w Bandits and From Daven Till Dawn, była najbardziej zaskoczona. Salma pojawiła się na imprezie z niezwykłym kolorem włosów, który przypominał różową watę cukrową

. Сальма Хайек

Salma hayek

Hayek zaskoczył wielu fanów

Dość dawno temu wszyscy przyzwyczaili się do tego, że 50-letnia aktorka na czerwonych dywanach pozuje w eleganckich i bardzo przemyślanych obrazach. Jednak impreza Women In Motion nie była wśród nich. A jeśli krytycy mody nie mieli żadnych skarg na temat sukienki, ponieważ wyróżniał ją wyrafinowanie i elegancja, to był kolor włosów. Salma pojawiła się przed fotografami w różowej peruce. Jak powiedziało wielu koneserów mody, doskonale harmonizował z ozdobnymi kwiatami na sukience gwiazdy, ale nie z twarzą celebryty. Ponadto czarne włosy Hayeka wypadły spod peruki, co sprawiło, że obraz był jeszcze bardziej śmieszny.

Сальма надела парик розового цвета

Salma miała różową perukę

Критики не одобрили выбор Сальмы

Mimo to w Internecie było wielu użytkowników, którzy bardzo wysoko ocenili kreatywność Salmy. W sieciach społecznościowych można znaleźć wiele recenzji takiego planu: "A Hayek jest bardzo piękny z blond włosami, nawet jeśli jest różowy. Jest z nimi młodsza "," Bardzo interesujący obraz. Nie pomyślałabym o noszeniu różowej peruki na taką sukienkę "," Dobra robota! Nie wstydzę się kreatywności i odważnych decyzji, nawet w moich 50. Podziwiam takie kobiety! "Etc.

Сальма Хайек и Франсуа-Анри Пино

Salma Hayek i Francois-Henri Pino

Czytaj także
  • Charlotte Casiraghi czeka na drugie dziecko
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie
  • Salma Hayek skomentowała pojawienie się Barbie z twarzą Fridy Kahlo

Inni goście nie mogli pochwalić się kreatywnymi obrazami.

Oprócz Hayeka, który, nawiasem mówiąc, przyszedł na imprezę w towarzystwie jej współmałżonka miliardera Francois-Henri Pinault, szereg celebrytów postawionych na czarnym dywanie przed fotografami. Najwięcej uwagi poświęcono luksusowemu wizerunkowi aktorki Umy Thurman. Kobieta pojawiła się przed kamerami w śnieżnobiałej sukni bez ramiączek z piórami, haftowanej paillettes i bardzo dobrze podkreślającej postać celebryty.

Ума Турман

Uma Thurman

Oprócz niej na przyjęciu można było zobaczyć amerykańską aktorkę Jessicę Chastain, która przyszła na imprezę w jasnozielonej sukni i płaszczu tego samego koloru. Kobieta Charlotte Casiraghi zademonstrowała lekką dwuwarstwową sukienkę z głębokim dekoltem i kwiatami wszytymi nad siateczką - wierzchnią warstwą stroju. 64-letnia francuska aktorka Isabelle Huppert również była dziś wieczorem. Kobieta pojawiła się przed fotografami w śnieżnobiałej sukni z głębokim dekoltem i draperią na środku linii talii. Wizerunek kobiety uzupełniony czarnym cienkim pasem i sandałami tego samego koloru.

Сальма Хайек и Джессика Чейстен

Salma Hayek i Jessica Chasten

Шарлотта Казираги и Сальма Хайек

Charlotte Casiraghi i Salma Hayek

Шарлотта Казираги, Сальма Хайек и Джессика Честейн

Charlotte Casiraghi, Salma Hayek i Jessica Chastain

Изабель Юппер, Франсуа-Анри Пино и  Сальма Хайек

Isabelle Huppert, Francois-Henri Pino i Salma Hayek