Przez całą swoją karierę słynna aktorka Brigitte Bardot była uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Warto jednak pamiętać, że gwiazda nie zawsze była taka. W dzieciństwie i wieku dojrzewania często dokuczano jej z powodu szerokich ust i niewłaściwego ukąszenia. Co sprawiło, że Brigitte stała się jedną z najwybitniejszych i legendarnych piękności wielkiego kina? Nie uwierzycie, ale to fakt: na wygląd i triumfalną chwałę Bardo wpłynęło jej małżeństwo z reżyserem i scenarzystą Rogerem Vadimem.

Bridget Bardot i Roger Vadim

Roger został pierwszym mężem Brigitte Bardot. To małżeństwo było wczesne i nie wszyscy to zaakceptowali. Pierwsze oznaki uwagi Vadim pokazał młodym tancerzom, kiedy Brigitte miała piętnaście lat. Zobaczył dziewczynę na okładce magazynu lokalnego wydawcy i od razu zorientował się, że przed nim jest diament, który nie został jeszcze przetworzony.

Zdolność Rogera Vadima do wkradnięcia się w wiarygodność ludzi i jego szaleństwa charyzma miał znaczący wpływ na zgodę rodziców Bardo na jego sojusz z Brigitte. Młody asystent reżyser Vadim musiał poczekać trzy lata przed osiągnięciem pełnoletności Bardota, zanim się pobrali.

Po raz pierwszy po ślubie para nie poszła daleko. Brigitte miała kilka ról, nie miała dość pieniędzy, musiała wynająć małe mieszkanie z minimalnymi udogodnieniami. Vadim zaczął pokazywać swoją najgorszą stronę - znikać w nocy z przyjaciółmi, pić, grać w karty. Jednocześnie jednocześnie tworzył kwiatek z Brigitte - wpłynął na jej decyzję, by ufarbować włosy na blond, nauczył go przynosić oczy i jaskrawo kolorowe usta, kupował jej bikini i szczere stroje. Wkrótce Roger wyjął pieniądze, aby nakręcić własny obraz "I Bóg stworzył kobietę", w którym główną rolę odegrała jego żona. Film był niesamowitym sukcesem, a jego młody reżyser i główni bohaterowie - światowa sława. Jednak w przypadku kilku Rogera i Brigitte taśma stała się śmiertelna w związku. Podczas kręcenia filmu Bardot zakręciła wirujący romans z kolegą Jean-Louisem Trentignanomem. Vadim uwolnił swoją żonę łatwo i bez skandali.

Czytaj także
  • 14 legendarnych rzeczy, które na zawsze zmieniły świat mody
  • Dzięki nowej fryzurze Gigi Hadid została Brigitte Bardot
  • Bridget Bardot w młodości

Małżeństwo Bridget Bardot i Roger Vadim trwały pięć lat. Ale teraz mówią o swoim związku, jako jednej z najpiękniejszych i najbardziej niesamowitych par gwiazd, którym udało się wyjść do wielkiego świata bez grosza.

Молодая Бриджит Бардо Юные Бриджит Бардо и Роже Вадим свадьба Бриджит Бардо и Роже Вадима
Бриджит Бардо в купальникеБриджит Бардо с мужемБриджит Бардо на съемках фильма Отпустите Поводья
Бриджит Бардо и ее муж Вадим с друзьямиБриджит Бардо и Роже Вадим 1957 год перед разводомПосле расставания с Бриджит Бардо Роже сошелся с Катрин Денев