Fakt, że w rodzinie 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych wszystko nie układa się gładko, jest bardzo prosty do odgadnięcia. Nazwisko Donalda Trumpa pojawia się od czasu do czasu w skandalach seksualnych z głośną ekspozycją. Oczywiście, jego piękna żona nie jest zachwycona tą sytuacją. Melania nie może bezpośrednio mówić o zniewagach, które Donald narzuca jej swoim zachowaniem, ale może go zignorować, unikając nawet bycia obecnym na protokołach.

Если бы она могла, то давно бы забрала сына и ушла от Дональда

Dziennikarze i zwykli ludzie od dawna zrozumieli, że życie Pierwszej Damy przypomina uwięzienie w "złotej klatce". Pewnego dnia źródło zbliżone do pani Trump powiedziało US Weekly, jak naprawdę czuje się żona prezydenta i co kryje się za maską obojętności.

Мелания живет в золотой клетке W każdym żartem tylko żart ...

Przypomnijmy, że niedawna służba prasowa Melania Trump powiedziała: pierwsza dama jest w pełni skupiona na wychowaniu syna i jej osobistych nowych projektach.

Ale czy tak jest? Według informacji pani Trump bardzo się martwi, ponieważ jej rodzina znalazła się w epicentrum brudnych skandali. Jest bardzo nieswojo z tym, że przygody Donalda z modelką Playboya Karen McDougal i aktorką porno Stormy Daniels nie są dyskutowane tylko przez leniwych!

Źródło podało, że żona miliardera jest bardzo nieszczęśliwa w swoim życiu. Co więcej, jej stan psychiczny pogarsza się z dnia na dzień:

"Gdyby to było w jej mocy, to Melania zabrałaby jej syna dawno temu i po prostu porzuciła męża!"

Któregoś dnia sam Trump dodał paliwa do ognia, rzucając niejednoznaczny komentarz, który spowodował wzrost zainteresowania relacjami w rodzinie prezydenta:

"Wiele osób ostatnio opuściło Biały Dom. To nasuwa pytanie - kto odejdzie dalej: może Steve Miller, a może Melania. "
Мелания очень несчастна Czytaj także
  • Fani nie zatwierdzili wyboru stroju Melania Trump, aby odwiedzić pomnik "Ofiary opioidów"
  • Jim Carrey kaustycznie krytykuje Donalda Trumpa i jego otoczenie, rysując kreskówki
  • Donald Trump z żoną Melanią i córką Tiffany odwiedzili nabożeństwo wielkanocne

To dziwny żart, prawda? Jednak informacje z anonimowego źródła sugerują, że Melania będzie zmuszona pozostać w statusie małżonka prezydenta, nawet wbrew swojej woli.