Hollywoodzcy niebiańcy wiedzą, że atrakcyjny wygląd (zadbana twarz, napięta figurka) to ich "karta atutowa". Niewielu z ich aktorów "relaksuje się" nawet po 60 latach i traci swój dawny kształt. W końcu możesz grać w filmie na starość, jeśli talent pozwala, a producenci wołają coraz więcej nowych projektów, prawda?

Sądząc po nowym zdjęciu, które zrobiło paparazzi, Billy Zane ("Orlando", "Fanatyk") wystartował. Jest prawie niemożliwe, aby go rozpoznać na tym zdjęciu, przekonaj się sam!

Czytaj także
  • Gwiazdy podczas miłosnego wieczoru Leonardo DiCaprio
  • Ben Affleck spotyka się z producentem telewizyjnym Lindsay Shukus
  • Lionel Richie z przerażeniem powieści Sophii Richie z ojcem dzieci Courtney Kardashian
Wiek, lenistwo czy problemy z metabolizmem?

Sądząc po oficjalnych informacjach, aktor jest zajęty filmowaniem kilku dość interesujących projektów: "Poza grą", "Najwyższy władca" ... Być może dodatkowy ciężar jest potrzebny do jednej z jego ról?

Przypomnij sobie, że artysta wymienił już swoją szóstą dziesiątkę, tak że brzuch piwa i zaokrąglone policzki mogą być przejawem wieku lub niezdrowym trybem życia.

Jedno jest pewne: jeśli Zayn nie zacznie pracować nad swoim ciałem i nie zmieni stylu jedzenia, to wkrótce jego fani przestaną go rozpoznawać!

В нем теперь невозможно узнать одного из героев фильма Титаник По всей видимости, сам актер тоже далеко не в восторге от своего внешнего вида Ясно что актер не хочет чтобы поклонники видели его таким