Jakiś czas temu prasa doniosła, że ​​brytyjski aktor Jude Law, który można zobaczyć w filmach "Geniusz" i "Młody tata", zostanie ojcem po raz kolejny. Mówiło się, że szóstemu dziecku celebrytów należy oddać ukochanego, ale jak się okazało, wszystko okazało się kłamstwem.

Джуд Лоу и Филиппа Коэн

Jude Law i Philip Cohen

Life & Style po raz pierwszy opowiedział o ciąży Cohen

Magazyn Life & Style, który specjalizuje się w plotkach, 2 miesiące temu opublikował na swoich łamach następujące wiadomości:

"Philip Cohen, 30-letni kochanek Lowe, tej jesieni da aktorowi dziecko. Dla niej będzie to pierworodny, podczas gdy dla Judy dziecko będzie szóstym. Gwiazdy nie spieszą się, aby powiedzieć publiczności o tym wspaniałym wydarzeniu, ponieważ Filip jest bardzo czci wobec swojej ciąży. Teraz Cohen i Lowe są na etapie, gdy opowiadają rodzinie i przyjaciołom wiadomości o uzupełnieniu w związku. Jude jest bardzo szczęśliwy z tego powodu, ponieważ dla niego pojawienie się dzieci jest wielką radością. "
Филиппа Коэн, 30-летняя возлюбленная Лоу, не беременная

Philip Cohen, 30-letnia ukochana Lowe, nie w ciąży

Potem magazyn napisał wiadomość o tym, jak Philip Cohen czuje:

"Dla ukochanej Lowe, ten stan jest nowy i niezwykły. Każdego dnia dzieli się z przyjaciółmi i krewnymi nowymi wrażeniami, które teraz pojawiają się bardzo często. Pomimo radosnego wydarzenia i humoru, Philip doświadcza dolegliwości, które polegają na silnej toksykozie i ciągłym zmęczeniu. Zawsze wesoła dziewczyna coraz częściej prosi Jude, aby została z nią w domu i nie chodziła na imprezy towarzyskie. Mimo to Lowe jest przekonany, że dolegliwości wkrótce minie, a Cohen w pełni rozkoszuje się jego interesującą pozycją. "
СМИ писали, что Филиппа чувствует себя плохо Czytaj także
  • Młodość kontra doświadczenie: 13 głównych symboli seksu już na początku kariery!
  • Jude Law bierze ślub!
  • Premiera "Deszczowego Dnia w Nowym Jorku" - fala skandali seksualnych "zakryła" Woody'ego Allena

Przedstawiciel Judy zaprzeczył plotkom o ciąży

Po pojawieniu się wiadomości o szóstym dziecku Low, inne tabloidy również zdecydowały się je opublikować, powodując niespotykane podniecenie wśród fanów celebrytów. Aby położyć kres tym absurdalnym plotkom, przedstawiciel mediów wygłosił wczoraj meldunek dla reporterów, mówiąc o ciąży Cohena:

"Całkiem niedawno skontaktowali się z nami reporterzy z Gossip Cop, który jest zaangażowany w obalanie różnych plotek i spekulacji. Kiedy zaczęli mnie pytać o ciążę Philipa, byłem nieco zniechęcony. W tej chwili Jude Law i jego ukochana nie planują zostać rodzicami. To jakiś nonsens, który nie ma podstaw. Pomimo tego, że 45-letni aktor kocha Philipa i jest z niego zadowolony, nie zamierzają przejść na nowy poziom. Być może z czasem wyjdą za mąż, ale tego nie zrobią w tym roku.
Джуд Лоу не ждет 6-го ребенка

Jude Law nie czeka na szóste dziecko