Leonardo DiCaprio nadal pobija rekordy miłosne! Kolekcja kobiecych modeli w aktywach Leo uzupełniła 20-letnią Camilę Morrone.

Dziewczyna miesiąca Leonardo DiCaprio

Jest to niewypowiedziany tytuł, który 20-letnia modelka Camila Morrone otrzymała od mediów. Dziennikarze są przekonani, że piękna i słynny aktor, który jest o 23 lata starszy od niej, nie łączy się z czułą przyjaźnią.

20-летняя Камила Морроне

20-letnia Camila Morrone

Paparazzi zostali schwytani przez DiCaprio, który opuścił dom Morrone'a w Los Angeles w sobotę wczesnym rankiem po nocy spędzonej tam.

Zdobywca Oscara, ubrany w czapkę i okulary przeciwsłoneczne, chciał pozostać nierozpoznany. Leo szybko wsiadł do samochodu i odjechał.

Леонардо Ди Каприо у дома Камилы Морроне

Leonardo DiCaprio w domu Camila Morrone

Następnym gościem był gospodyni, której rodzice wyemigrowali z Argentyny do Stanów Zjednoczonych. Gwiazda dziewczyna zniknęła również w nieznanym kierunku samochodem.

Камила Морроне субботним утром

Camila Morrone w sobotę rano

Prawdziwy harem

Kochanki Leo są coraz młodsze. Po rozstaniu z 25-letnią Niną Agdal, która przez sześć miesięcy pracowała z DiCaprio, 23-letnia Lorena Rey, 25-letni Tony Gran, 27-letnia Alina Baikova, 19-letnia Juliette Perkins, 22-letnia Sarah Snyder odwiedziła ramiona lovelace. .

Леонардо Ди Каприо и Нина Агдал

Leonardo DiCaprio i Nina Agdal

Леонардо Ди Каприо и Лорена Рей

Leonardo DiCaprio i Lorena Ray

Леонардо Ди Каприо и Тони Гаррн

Leonardo DiCaprio i Tony Garrn

Леонардо Ди Каприо и Алина Байкова

Leonardo DiCaprio i Alina Baikova

Леонардо Ди Каприо и Джульетт Перкинс

Leonardo DiCaprio i Juliette Perkins

Леонардо Ди Каприо и Сара Снайдер

Leonardo DiCaprio i Sarah Snyder

W tym przypadku aktorowi udało się sporządzić harmonogram, a jednocześnie spotkał się z kilkoma dziewczynami, czasem randki odbywały się tego samego dnia.

Czytaj także
  • Uścisk Camilla Morrone i Leonardo DiCaprio na imprezie karnawałowej Coachella Neon
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • 24 gwiazdki-brudny, z którego pachnie nieprzyjemnie

Omawiając powieści Leonarda i Morrone'a, biorąc pod uwagę reputację aktora, fani nie wierzą, że ten związek jest poważny i przez długi czas. Użytkownicy już zaczęli spekulować, kim będzie dziewczyna Leo w styczniu. I na co młody model, najlepiej blondynka, biorąc pod uwagę preferencje naszego bohatera, czy postawisz?