Tydzień temu fani gwiazdy filmowej Margo Robbie przybyli, by rozkoszować się wiadomościami z Australii: aktorka wyszła za mąż za swojego kochanka Toma Akerleya. Po tych wieściach fani mogli cieszyć się tylko różnymi ujęciami z wesela i wydarzeń towarzyszących jej, a w końcu nowożeńcy byli w stanie robić zdjęcia w codziennym życiu.

Том Акерли и Марго Робби

Tom Ackerly i Margot Robbie

Margot Robbie i Tom Akerley na lotnisku w Los Angeles

Wygląda na to, że filmowiec Akerley i jego żona Robbie zakończyli wakacje w Australii. Paparazzi udało się uchwycić je w swoich kamerach w momencie, gdy przeszli przez lotnisko w Los Angeles. Ubrani młodzi ludzie byli całkiem zwyczajni. Tom wybrał na podróż szarą bluzę, czarne spodnie i ciemnobrązowe buty. Ale Margo ubrana była w krótką lekką czarną sukienkę w białą kropeczkę. Wizerunek aktorki uzupełniony białymi mokasynami i ledwo zauważalnym łańcuchem na szyi z małym wisiorkiem.

Jednak nie zwróciło ich uwagę celebrytów, ale ich szczęśliwe uśmiechy. Robbie po prostu "lśni" od szczęścia, nie ukrywając swoich emocji. Jak powiedział jeden ze świadków spotkania Margo i dziennikarzy, dziewczyna wymieniła z nimi kilka zdań. Zapytany o jej nastrój, odpowiedziała:

"Jesteśmy w porządku! Jestem bardzo szczęśliwy! Myślę, że jest to dla mnie zauważalne ... ".
Марго светится от счастья

Margot świeci radością

Czytaj także
  • Młodszy brat Margot Robbie - urocza przystojna
  • 17 utalentowanych młodych aktorów i aktorek grających jak bogowie
  • Obraz Margot Robbie, który nie otrzymał Oscara 2018, stał się jednym z najlepszych

Przed ślubem Tom i Margo znali się od 3 lat

Robbie, o którym wiele osób wie z filmu "The Suicide Squad", zawsze wyróżniała się sekretnością i niechęcią do włączania obcych osób w ich osobiste życie. Dlatego postanowiono zagrać wesele w spokojnym kręgu rodzinnym, z dala od irytujących fotografów i dziennikarzy. Pod koniec grudnia małżeństwo miało miejsce, ale dokładna data nie jest znana.

Tom i Margo znali się od 3 lat przed ślubem. Ich pierwsze spotkanie miało miejsce na planie filmu French Suite, w którym Robbie grał rolę Celine Joseph, a Akerley był asystentem reżysera. Od tego czasu pary często można zobaczyć razem na różnych imprezach. Tego lata okazało się, że Tom złożył ofertę Margo.

Том и Марго поженились в конце декабря 2016 года

Tom i Margot pobrali się pod koniec grudnia 2016 r

Марго и Том познакомились в 2013 годуКадр из фильма «Французская сюита»

Rama z filmu "French Suite"

Марго Робби с бойфрендом Томом Акерли на спортивном матче

Margot Robbie ze swoim chłopakiem Tomem Akerleyem na meczu sportowym

Марго и Том на отдыхе

Margot i Tom na wakacjach