Amerykańscy paparazzi pokazali świetny połów. W miniony weekend w parku rozrywki Disneyland nakręcili gwiazdorską parę: Nick Jonas i Kate Hudson!

Następnego dnia widziano ich w Miami. Oczywiście świeccy obserwatorzy natychmiast zaczęli myć kości komediową aktorkę i jej towarzysza.

Przyjaciele czy kochankowie?

Wtajemniczeni twierdzą, że Kate i Nick są tylko przyjaciółmi i nie ma między nimi ścisłego związku. Zdjęcia pokazują: Kate wygląda skromnie, bez większego makijażu, nie próbuje uchwycić uwagi faceta. Z drugiej strony, być może aktorka i wokalistka są tak blisko, że Kate po prostu nie ma nic do ukrycia ...

Przypomnijmy, że Nicholas Jonas jest członkiem zespołu Jonas Brothers. Miał powieści z Seleną Gomez, Deltą Goodrem i Miss Universe 2012 - Olivia Calpo. Stosunki z Olivią dobiegły końca z inicjatywy Mikołaja kilka miesięcy temu.

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • Kate Hudson po raz pierwszy pojawiła się na publicznym wydarzeniu po ogłoszeniu ciąży
  • Jak Kate Hudson walczy z trądzikiem?

Niewiele wiadomo o osobistym życiu Kate Hudson. Jej ostatnim partnerem była muzyka Matthew Bellamy. Mają syna Binghama "Binga" Hawna Bellamy'ego. Celebryci oficjalnie rozpadli się pod koniec 2014 roku.

Кейт Хадсон отлично выглядит для 36 лет! Кейт Хадсон и Ник Джонас в Диснейленде Папарацци не дремлют