Dawno temu zestaw stał się miejscem, w którym tworzą się pary. Dotyczy to również popularnego projektu telewizyjnego "Pamiętniki wampirów". Nie tak dawno temu powstała nowa para - Paul Wesley i Phoebe Tonkin. Chociaż starali się ukryć swój związek, wciąż nic do ukrycia przed opinią publiczną.

Wiadomości o powieści Paula Wesleya i Phoebe Tonkin

Główną postacią z serii The Vampire Diaries jest Stephen. Grał pięknego, utalentowanego i czarującego aktora, Paula Wesleya. Przez długi czas był związany z uroczą aktorką Torri DeVitto.

By the way, Paul Wesley wkładał wiele wysiłku, by jego żona została zaproszona do serii "The Vampire Diaries". Chciał, aby Torrey DeVitto był przy nim. Po dwóch latach wydarzyło się coś nieprzewidywalnego - para zdecydowała się zerwać. Stało się to w lipcu 2013 r. Ale młody aktor nie był długo samotny. Po 2 miesiącach paparazzi mogli zrobić ciekawe zdjęcia dla publiczności. Byli to Paul Wesley i Phoebe Tonkin.

Aktorzy i współpracownicy w sklepie nie komentowali zdjęć, ale według publikacji byli na podwójnej randce. Oprócz aktorów z serii "The Vampire Diaries" w restauracji wzięli udział przyjaciele Paula Wesleya - Ben McKenzie i Shelley Hennig. Według źródła aktorzy zachowywali się jak zakochana para. Przez cały wieczór nie odchodzili od siebie, nie całowali się.

To nie było pasjonujące hobby, po kilku tygodniach aktorzy zostali zauważeni w Nowym Jorku, kiedy chodzili razem, a aktorka trzymała mężczyznę za rękę. Wiadomość, że Phoebe Tonkin i Paul Wesley spotykają się, stała się jedną z głównych. Ale aktorzy nadal nie dawali komentarzy, więc trwały ponad rok.

Relacja Phoebe Tonkin i Paul Wesley

Aktorka zagrana w filmie "Pamiętniki wampirów" nie jest główną rolą, ale znana jest w filmie "Pierworodni", w którym dostała rolę głównego bohatera. Ponadto Phoebe Tonkin pracuje w branży modowej: regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, stając się twarzą znanych marek kosmetycznych.

Do 2013 roku miała wiele związków, ale romans z koleżanką ją załatwił. Potem były zdjęcia, w których Phoebe Tonkin i Paul Wesley pocałunek para przez długi czas nie komentowała niczego. Dopiero w 2014 roku oficjalnie ogłosili, że są razem. Zaczęli pojawiać się częściej publicznie i nie ukrywali swojego związku. Nieco później aktorzy postanowili żyć razem.

Pierwsza trudność pojawiła się, gdy Phoebe Tonkin chciała mieć psa. Paul Wesley odmówił jej, ponieważ już miał zwierzaka - kota. Ten problem został omówiony przez wszystkich fanów, ponieważ zdjęcia zakochanych zostały opublikowane w Internecie.

Dwa lata temu para zaczęła myśleć o przyszłości. Będąc w Atlancie, z dala od ukochanej, aktorka powiedziała, że ​​już myślą o dziecku. W tym samym czasie ślub dla Phoebe Tonkin i Paula Wesleya nie jest priorytetem. Ta wiadomość stała się prawdziwą sensacją. W końcu narodziny dziecka to ważny krok w związku. Fani zaczęli uważniej obserwować życie młodej pary i czekali, aż Paul Wesley i Phoebe Tonkin urodzi dziecko.

Rozstanie z Paulem Wesleyem i Phoebe Tonkin

Aktorzy prowadzą aktywne życie w mediach, publikują zdjęcia i nie zapominają o tym, że fani dzielą się szczęśliwymi, szczęśliwymi zdjęciami. Ale kilka miesięcy temu wielu zaczęło mówić o tym, że Paul Wesley i Phoebe Tonkin rozpadli się. To jest nieprawidłowa informacja. Faktem jest, że Paul Wesley wystąpił w serialu i jest zaangażowany w przedstawienie teatralne, a Phoebe Tonkin dużo podróżuje. Ponadto bierze udział w wielu sesjach fotograficznych znanych projektantów. Dlatego spędzają razem niewiele czasu.

Czytaj także
  • Aktorzy z "Pamiętników wampirów" Paul Wesley i Phoebe Tonkin postanowili odejść
  • Czy powinienem oczekiwać ślubu Phoebe Tonkin i Paula Wesleya?
  • Paul Wesley - życie osobiste aktora w 2016 roku

Sensacyjną wiadomością było to, że Phoebe Tonkin była w ciąży z Paulem Wesleyem. Zostało to ogłoszone publicznie 17 sierpnia. Dziecko powinno urodzić się wiosną 2017 roku. Dla obu przyszłych rodziców - to szczęście i radość.

1Пол Уэсли и Фиби Тонкин на Comic-Con 2014 2Пол Уэсли и Фиби Тонкин в Мексике 3Пол Уэсли и Фиби Тонкин на игре в баскетбол
переписка Пола Уэсли и Фиби ТонкинПол Уэсли и Фиби Тонкин в БразилииПол Уэсли и Фиби Тонкин в Нью-Йорке
Пол Уэсли и Фиби Тонкин на Недели моды в Нью-ЙоркеПол Уэсли и Фиби Тонкин на теннисном турниреПол Уэсли и Фиби Тонкин целуются