Aby usunąć pół-nagich modelek w dżinsach reklamowych, być może, wymyślił słynny projektant Calvin Klein. Za nim podążały inne marki odzieży i od wielu lat różne marki wykorzystują tę udaną technikę reklamową. W tym roku marka Replay postanowiła strzelać modelkami w samych dżinsach, zapraszając Irinę Shayk, Stellę Maxwell i Joan Smalls do filmowania.

Стелла Максвелл, Джоан Смоллс и Ирина Шейк

Białe tło i minimalne szczegóły

O tym, jak prezentować dżinsy, aby je zapamiętać i chcieć kupić, pomyślały wszystkie firmy produkujące tego rodzaju odzież. Marka Replay w tym roku postanowiła skupić się na doskonałości modeli jeansów i urodzie dziewcząt reprezentujących kolekcję TOUCH Fall / Winter 2017.

Do pracy nad plakatami reklamowymi zaproszony został słynny duet fotografów Mert Alas i Markus Piggott. I nie na próżno mistrzowie fotografii wykonali świetną robotę: Shake, Maxwell i Smalls byli topless, a od ubrań widzieli tylko dżinsy. Fotografowie Entourage wybrali biel, podkreślając wyrafinowanie nowej kolekcji. Wszystkie zdjęcia okazały się bardzo gorące, na niektóre z dziewcząt, które przytulały, zakrywając piersi rękami, sobą lub rozpiętymi kamizelkami.

Реклама джинсов бренда ReplayМодели прикрывали грудь друг другом Czytaj także
  • Irina Shayk i Bradley Cooper udali się na randkę do Malibu
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell widzieli się razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem
  • 12 najlepszych modeli ujawniło sekrety ich piękna, które są dostępne dla wszystkich

Kolekcja TOUCH - wyjątkowe jeansy

Po zakończeniu sesji zdjęciowej przedstawiciel marki Replay rozmawiał z prasą, wypowiadając następujące słowa:

"Kolekcja Touch - wyjątkowe jeansy. Ich osobliwość polega na tym, że szyte są z cienkiej, gładkiej i bardzo miękkiej tkaniny, która podkreśla wszystkie uroki postaci kobiecej. Innowacyjne materiały użyte w kolekcji zapewniają efekt "drugiej skóry" i sprawiają, że dżinsy są wygodne i elastyczne, jak to możliwe. Dżinsy można kupić w 4 wersjach: chudej, o bardzo wysokim, niskim, średnim kroju, a także o skróconych modelach. Kolory dżinsów są również zróżnicowane - od indygo i czerni po biel i jasnoniebieski. "
Джоан Смоллс и Ирина ШейкСтелла МаксвеллРекламная кампания получилась очень горячей