W środę słynna aktorka Keith Hudson skończyła 37 lat. Wczesnym rankiem tego dnia kobieta napisała w swoim mikroblogowaniu, że jej zdaniem byłoby to najnudniejsze urodziny, jakie miała, ale myliła się ...

Matthew Bellamy, Ściągacze i Medytacja

Gratuluję urodzinowej dziewczynie i przyjaciołom zaczęło się rano. Około godziny 12 po południu pojawiła się słynna aktorka Goldie Hawn, matka Kate Hudson. Ku wielkiemu zdziwieniu paparazzi, którzy czekali na gości, 70-letnia gwiazda Hollywood spotkała się z Matthew Bellamym na progu. Pomimo tego, że Kate i muzyk rozstali się już prawie od roku, nadal komunikują się z synem Binghama. Sądząc po sposobie, w jaki Matthew poznał Goldie, mają bardzo dobre stosunki. Oprócz wiwatów mieli też uściski. Potem reszta gości zaczęła wciągać do domu. Nawiasem mówiąc, co niezwykłe, w tym roku Hudson zaprosił tylko kobiety na swoje urodziny i tylko tych, którzy są blisko niej w duchu i dzielą się entuzjazmem do jogi. Wśród gości paparazzi "spotted" projektant biżuterii Jennifer Meyer, modelka i aktorka Sarah Foster i inni.

Kiedy wszyscy się zebrali, do domu Kate przyszło trzech striptizerek, co było dużą niespodzianką dla aktorki. W swoim mikroblogu następnego dnia Hudson opublikował zdjęcia z tego spotkania i podpisał je: "Wspaniały początek urodzin!". Na samym początku występu, półnadzy faceci w dżinsach wykonali swój korporacyjny taniec, a następnie zaśpiewają "Urodziny z okazji urodzin". Kate była tak zadowolona ze zdziwienia, że ​​krzyczała z radości: "Chodź, chodź!" I klasnęła w dłonie.

Popołudniowa część wydarzenia zakończyła się ogólną medytacją. 8 kobiet i Kate leżało na podłodze, tworząc krąg i trzymając się za ręce, zaczęło się sesja.

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • Kate Hudson po raz pierwszy pojawiła się na publicznym wydarzeniu po ogłoszeniu ciąży
  • Jak Kate Hudson walczy z ... trądzikiem?

Restauracja Nobu

Po tak radosnym początku wakacji wszyscy goście wraz z urodzinową dziewczyną poszli świętować swoje urodziny w elitarnej restauracji Nobu. Następnego dnia na stronie aktorki na Instagramie pojawiło się zdjęcie grupowe urodzinowej dziewczynki i gości z podpisem: "Wszystko poszło dobrze. Tak jak to było zamierzone! ".

Кейт Хадсон - 37! Мэттью Беллами утром встречает маму Кейт Стриптизеры тоже будут поздравлять Кейт с Днем рождения
Кейт Хадсон была обрадована появлению полуголых мужчинГолди ХоунКейт спешит на свой День рождения в ресторан
Гости уже заждались именинницуПеред ужином был сеанс медитацииГрупповой снимок на память