To bardzo smutne patrzeć, jak gwiazdy się rozpadają. Ale jeszcze gorzej jest uświadomić sobie, że dzieci cierpią z tego powodu. Star Tad Tom Cruise po rozstaniu z żoną, aktorką Katie Holmes, pod każdym względem omija spotkania z córką. W tym roku nie zrobi wyjątku, nawet po to, aby osobiście pogratulować dziecku pierwszej rocznicy.

Gwiazda filmowa "Mission Impossible" i "Oblivion" ignorują urodziny swojej jedynej biologicznej córki po raz trzeci z rzędu - za każdym razem, gdy aktor wymyśla sobie bezsensowne wymówki.

Według zachodnich mediów, mała Suri jest bardzo zdenerwowana tym, że jej tata jest zimny i oderwany.

Ambicje i niewymuszone obrazy

Po 4 dniach jedyne wspólne dziecko Cruise i Holmes będzie obchodzić swoje urodziny. Aby zobaczyć jego dorosłą urodę, aktor mógł zatrzymać się na strzelaninie, ale ponownie odniósł się do ogromnego zatrudnienia i przeprosił za to, że nie mógł "złamać".

Źródło publikacji In Touch mówi, że dla gwiazdy takie wymówki nie są rzadkością. Opowiada Suri o swoim napiętym harmonogramie przez trzy lata!

"Celowo zdystansował się od swojej rodziny i dosłownie spalił wszystkie mosty" - powiedział lider.

Czytaj także
  • 11 aktorów, których życie zmieniło się na zawsze po roli w filmie
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • Katie Holmes kategorycznie sprzeciwia się komunikacji Toma Cruise'a z córką

Przypomnijmy, że Cruise i Holmes rozwiedli się 4 lata temu. Najwyraźniej problemy między nimi powstały z powodu scjentologii. Katie jest bardzo negatywnie nastawiona do nauczania tego kościoła. Ma silny wpływ na jej córkę, a pan Cruz, będąc uznanym sekciarzem, woli komunikować się tylko ze swoim rodzajem. Wygląda na to, że córka Suri nie jest w jego kręgu zainteresowań ...

Том Круз  отказался приезжать на день рождения дочери Актер в очередной раз извинился перед девочкой Сури Круз 18 апреля исполнится 10 лет