Hardy nie jest obcy grać złych facetów na dużych ekranach, ale w życiu codziennym (do niedawna) aktor był praworządnym obywatelem.

Czczony "zły facet"

Przeszłości Toma Hardy'ego nie da się nazwać kryształowo czystym, nie bez powodu udaje mu się być złym czarnym charakterem. W młodości 38-letni Tom prawie porzucił karierę aktorską ze względu na rozrywkę, alkohol i narkotyki. Szedł ostrzem noża i nie raz spotkał się ze śmiercią.

Kiedy Hardy miał 25 lat, postanowił raz na zawsze położyć kres uzależnieniu i odnieść sukces, grając narkomanów i przestępców tylko w filmach.

Łamanie reguł

Pewnego dnia paparazzi schwytali Toma Hardy'ego otoczonego przez funkcjonariuszy organów ścigania w pobliżu stacji London Kings Cross. Aktor z winnym wyrazem twarzy usprawiedliwiony przed funkcjonariuszami organów ścigania.

Okazało się, że gwiazdor zaniedbał zasady parkowania, zostawiając samochód na poboczu. Według reporterów, Hardy, dzięki swojemu statusowi gwiazdy, wyszedł bez szwanku. Po zapoznaniu się z aktorem policja nie napisała mu grzywny, prosząc go o "łapówkę" w postaci autografu jako pamiątki.

Czytaj także
  • Tom Hardy w roli Al Capone nie wygląda jak sam mafioso, ale przypomina ... Marlon Brando
  • Wosk Madame Tussauds pojawił się wosk Toma Hardy'ego
  • Dowody fotograficzne: Tom Hardy zrobił tatuaż o imieniu Leonardo DiCaprio

Nawiasem mówiąc, przedstawiciel Tom Hardy odmówił komentarza w sprawie tego incydentu.

Том Харди вынужден был оправдываться перед полицейскими Том Харди в Том Харди в фильме