Podczas gdy krewni i przyjaciele pogrążają się w żałobie po stracie Hugha Hefnera, dziennikarze z brukowców z Zachodu już zorientowali się, kto dostanie miliony zarobione przez założyciela magazynu Playboy. Okazało się, że wdowa po zmarłym, Crystal Harris, została wykluczona z kręgu pretendentów do bogactwa Hefnera przez niego.

Provident Hugh

Żona 91-letni Hugh Hefner, który spokojnie umarł w domu 27 września, 31-letnia Crystal Harris, nie odziedziczy niczego po śmierci swojego sławnego męża, ponieważ przed ślubem podpisała żelazną umowę małżeńską, w której odmawia uznania własności Hugh w razie jego śmierci. Hefner nie uznała również za konieczne dodania swojego nazwiska do testamentu, po tym, poinformowała zachodnie media.

Мультимиллионер Хью Хефнер и его третья жена Кристал Харрис

Multimilioner Hugh Hefner i jego trzecia żona Crystal Harris

Кристал Харрис на обложке  журнала Playboy в июле 2011 года

Crystal Harris na okładce magazynu Playboy w lipcu 2011 r

Hefner i Harris, którzy mają 60-letnią różnicę wieku, pobrali się w 2012 roku po drugiej próbie. Po raz pierwszy młoda dziewczyna rzeczywiście uciekła spod korony kilka dni przed ślubem. Crystal przyznała, że ​​bała się małżeństwa i nie urządzała seksu z narzeczonym, co trwało dwie minuty.

Hefnerowi udało się zwrócić dziewczynę, która, odbierając jej słowa, śpiewała mu hymny, ale wydawca postanowił się zabezpieczyć, na wypadek gdyby wyobraziła sobie coś złego i nalegał na zawarcie umowy małżeńskiej z wyżej wymienionym paragrafem.

Новобрачные Кристал Харрис и Хью Хефнер

Nowożeńcy Crystal Harris i Hugh Hefner

Ostatnia wola

Według informacji poufnych, stolica Hugh zostanie podzielona pomiędzy jego czworo dzieci - Christie, Davida, Marstona i Coopera, University of Southern California oraz organizacje charytatywne według listy zatwierdzonej przez wydawcę.

Хью с сыновьями Марстоном и Купером в июне 2017 года

Hugh z synami Marston i Cooperem w czerwcu 2017 r

W 2009 roku stan Hefnera podczas rozwodu z drugą żoną oszacowano na 43 miliony dolarów. W 2016 roku biznesmen sprzedał swoją rezydencję Playboy, dodając 100 milionów dolarów do swoich aktywów.

Czytaj także
  • Nie na narkotyki: dzieci Hugh Hefnera można pozostawić bez dziedziczenia wielomilionowego
  • Playboy zmienia zasady: transseksualista i Hugh Hefner ozdobili okładkę magazynu
  • Jared Leto zagra założyciela Playboya Hugha Hefnera

Przypomnij sobie, zanim Kryształowy Hugh ożenił się dwa razy. W 1949 roku na Mildred Williams, małżeństwo z którym trwało 10 lat, aw 1989 na Kimberley Conrad. Z drugą żoną, playboyem po malowaniu, żył zaledwie kilka lat, mimo że był formalnie żonaty 20.

Хью Хефнер с Милдред Уильямс в 1949 году

Hugh Hefner z Mildred Williams w 1949 roku

Хью с Кимберли Конрад и сыновьями

Hugh z Kimberley Conrad and Sons