Mody omawiają śmiały strój Christiny Aguilery w stylu lat dwudziestych ubiegłego wieku. Ich opinie są podzielone ... Niektórzy uważają piosenkarza zbyt aroganckiego, inni - pochwały za kreatywność. Co mówisz?

Dziewczyna gangstera

W środę wieczorem paparazzi schwytali 37-letnią Christinę Aguilera, która przez długi czas nie była w obiektywie, w pobliżu ulubionej restauracji Craiga w Los Angeles.

Кристина Агилера на ужине в Лос-Анджелесе

Christina Aguilera w Los Angeles

Na spotkanie z przyjaciółmi, amerykańska piosenkarka ubrana w czarno-białe paski i czarny płaszcz, który rzuciła jej na ramiona. Na jej jasnej głowie widniał czerwony skórzany beret, białe masywne kolczyki w kształcie fanów w uszach, nagie sandały na stopach i mała kwadratowa mini torba w dłoniach.

Кристина Агилера в костюме на ужине в Лос-Анджелесе

Obraz piękna uzupełnił spokojny makijaż w odcieniach beżu z matową szminką na ustach i obszernymi rzęsami.

Кристина Агилера в Лос-Анджелесе

Więcej krytyki niż komplementów

Ci, którzy lubili łuk glamour Aguilery, pozostali w mniejszości. Pionowy pasek garnituru z głębokim dekoltem, który aktorka zakładała bez stanika na nagie ciało, niestety, nie przycinał go, ale wręcz przeciwnie, sprawiał, że był on szerszy wizualnie.

Czytaj także
  • Fani Christiny Aguilery nie docenili jej nowych kolczyków w uszach.
  • Christina Aguilera zagrała na okładce magazynu Paper bez makijażu
  • Zhańbiony: 10 gwiazdek, których zamieszanie pojawiło się na scenie!

Nagie rozszczepienie, teoretycznie, powinno wyglądać seksownie w obecności bujnej piersi, której wokalista nie ma, więc, według ekspertów mody, Aguilera nie powinien był skupiać się na nim.