Jessica Simpson dołączyła do gwiezdnych piękności, małżeństwa, które zniszczyły nianię ich dzieci. 35-letnia aktorka jest gotowa na rozwód z Ericem Johnsonem, podejrzewając, że zdradza ją z 28-letnią guwernantką, pisze prasa zagraniczna.

Kupujący rodziny

Podczas gdy aktorka pracuje niestrudzenie, uczestnicząc w projektach telewizyjnych, filmując dla czasopism, nagrywając piosenki, pracując nad własną linią ubrań, jej ulubionym jest domownik i zajmuje się wychowywaniem jej córki Maxwell i syna Aysom.

Dzwonek alarmowy

Simpson przypadkowo odkrył, że jej mąż używa tylko jednej niani, jeśli chodzi o spacery z dziećmi. Chodzą też razem na zakupy i przygotowują jedzenie.

"Eric stale niesie tę opiekunkę, często nie ma takiej potrzeby. Na przykład, obie z nich idą płacić rachunki "

- Wtajemniczony powiedział w edycji OK. Nie wiadomo, jak daleko posunął się ich domniemany romans.

Czytaj także
  • 12 sławnych kobiet, którym udało się zachować dziewictwo przed ślubem
  • Pijana Jessica Simpson w dniu urodzin swojego męża
  • Jessica Simpson podobała się fanom zdjęciami swojej córki!

W myślach

Podczas gdy Jessica nie wie, co zrobi w tej sytuacji. Guwernantka, bez wątpienia, czekająca na zwolnienie. Czy aktorka wystąpi o rozwód lub wybaczy jej mężowi? Jeśli gwiazda postanowi pożegnać się z Johnsonem, będzie musiała podzielić się swoim 175 milionowym państwem.

Эрик Джонсон и Джессика Симпсон близки к разводу По слухам, муж актрисы увлекся няней своих детей В случае развода им придется делить 175 миллионов долларов