Przedwczoraj młodsza siostra Kim Kardashian Chloe obchodziła swoje 32. urodziny. Z tej okazji świecka lwica otrzymała gratulacje od samego rana. Jak już stało się jasne, w tym celu wykorzystano sieci społecznościowe, a wieczorem odbył czat na żywo z dziewczyną urodzinową, w jednym z prestiżowych centrów rozrywki.

Migawki z dzieciństwa i słodkie podpisy

Od rana Chloe nie opuściła laptopa. Pierwsza, która pogratulowała swojej matce Chrisowi Jennerowi. Opublikowała migawkę archiwum rodzinnego, które przedstawiało dziewczynę z okazji urodzin w wieku 5 lat w tutu. Oto, co napisał Chris pod zdjęciem:

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin mojego pięknego króliczka! Jesteś najpiękniejszą dziewczyną zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Jesteś światłem naszej rodziny i najsilniejszej kobiety, jaką znam. Jesteś cudowną córką, siostrą, ciocią i przyjacielem. Masz największe serce. Jesteś bardzo miłą, bezinteresowną i wspaniałomyślną osobą. Jesteś zabawny, inteligentny i niesamowicie pracowity. Jestem z ciebie taki dumny, że jesteś moją córką. Kocham cię bardziej niż kiedykolwiek. Wszystkiego najlepszego, moja droga! "

Następne pozdrowienie od Kardasziana. Siostra opublikowała stare zdjęcie, na którym przedstawili ją i Chloe. Napis, który był pod nim, zawierał następujące wiersze:

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin najpiękniejszej dziewczyny! Zaskakujesz mnie swoją siłą i determinacją. Dostaję od ciebie tak dużo w tym momencie mojego życia, jestem bardzo dumny, że jesteś moją siostrą i najlepszym przyjacielem! Jesteś najlepszą ciocią dla moich dzieci! Kocham cię. "

Ale może Courtney była bardziej oryginalna niż wszyscy. Dziewczyna opublikowała zdjęcie archiwum, ale tam, gdzie Chloe była już całkiem dorosła. Ona, wraz z Courtney, stała na dachach jeepów i wyciągnęła ręce ku niebu. Co więcej, oryginalność została wyróżniona przez samo powitanie:

"Wszystkiego najlepszego do mojego małego słodkiego cynamonowego tortu jabłkowego. Niech Twój dzień będzie tak jasny i smaczny jak truskawki, ze sproszkowanym cukrem; jak ciasto cytrynowo-czekoladowe z bitą śmietaną i wisienką na wierzchu. Kocham cię szalenie. Wszystkiego najlepszego! "

Wielu gości zebrało się na wakacje

Wieczorem urodzinowa dziewczyna czekała na wszystkich gości w restauracji z automatami do gier. Okazuje się, że Chloe je uwielbia i dość często jej urodziny nie są nudnymi rozmowami na stołach, ale cymbergaja i różne konsole do gier.

Wśród krewnych Chloe, paparazzi zrobili zdjęcia Kim Kardashian z Kanye West, Courtney, Chrisem Jennerem i Roba Kardashianem z Czarną Herbatą do ich aparatów fotograficznych. Ale wśród przyjaciół byli Chrissie Teigen i John Legend, Ashlee Simpson i Evan Ross, Scott Disick i inni.

Czytaj także
  • Kim Kardashian została sfotografowana topless i opowiedziała o swoich tajemnicach piękna
  • Chloe Kardashian wypowiedział oryginalne imię córki.
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.

Nie zawsze urodziny Chloe były radosne

Po burzliwych urodzinach, w swoim mikroblogowaniu, urodzinowa dziewczyna podzieliła się z fanami wspomnieniami z jej najsmutniejszych wakacji:

"Naprawdę nie mogłem się doczekać moich 16 urodzin. Wydawało mi się, że jest to święto, które powinno być obchodzone na dużą skalę. Jednak moja matka powiedziała, że ​​powinna wyjść wieczorem, a rodzinny obiad będzie wczesny. Byłem bardzo zdenerwowany, ale mój zły nastrój nie trwał długo. Gdy tylko moja mama odeszła, dostaliśmy mały mercedes. Zdecydowałem, że to dla mnie. Od szczęścia, "poleciałem", bo co może marzyć 16-letnia dziewczynka? Ale wkrótce okazało się, że to moja matka kupiła samochód dla siebie, ale została przypadkowo dostarczona z wyprzedzeniem. Byłem bardzo zdenerwowany. "
Этой фотографией поздравила Хлою мама
А вот такой снимок опубликовала Ким
Кортни тоже поделилась снимком
Хлое радуется своему Дню рождению
Роб Кардашьян
Ким Кардашьян и Канье Уэст
Крисси Тейген и Джон Ледженд
Эшли Симпсон и Эван Росс
Хлое очень любит играть в игровые автоматы