Disneyowi podobają się kinomani, prezentując całą serię promocyjnych zdjęć, by reklamować swoje nowe dziecko - film "The Jungle Book", który opowiada znaną historię o przygodach Mowgli. Taśma została wyrażona przez gwiazdy Hollywood pierwszej wielkości - Scarlett Johansson, Idris Elba, Bill Murray, Lupita Nyong'o, Ben Kingsley, Christopher Walken, Giancarlo Esposito. Wzięli udział w niezwykłej sesji zdjęciowej, w której wystąpili ze swoimi postaciami.

Aktorzy i ich "oddziały"

Ze zdjęć Lupita Nyong'o patrzy na nas, wyrażona przez Raksha, która głaszcze wilczycę, która karmiła ludzkie młode.

Scarlett Johansson, która użyczyła głosu pytonowi Kaa, który stał się kobietą z tego powodu, siedzi na krześle w spektakularnej wieczorowej sukni splecionej z dużym wężem.

Idris Elba wygląda na bardzo zrelaksowanego, siedząc wygodnie na podłodze i kładąc dłoń na łapie majestatycznego tygrysa Sher Khana.

Obok Ben Kingsley, ubrany w garnitur, jest jego "protegowanym" - Pantera Bagheera, Christopher Walken wygląda bardzo krucho na tle wielkiego orangutana Króla Ludwika, stojącego za nim, Giancarlo Esposito i wilka Akeli uzupełniają galerię zdjęć.

Dodaj, w tym zespole jest za mało Bill Murray, dał wyraz niedźwiedziu Balu, z jakiegoś nieznanego powodu, nie brał udziału w strzelaniu.

Czytaj także
  • Scarlett Johansson zmieniła kolor włosów i ponownie spotkała się z Colinem Joostem
  • Scarlett Johansson jest uznawana za właściciela najbardziej atrakcyjnych warg na świecie
  • Idris Elba poślubia Sabrinę Dora

Ponowne wczytywanie "Księgi dżungli"

Obraz sztuki, nakręcony elementami animacji komputerowej, jest przeróbką pracy Rudyarda Kiplinga. Jego reżyserem był John Favreau, który pracował nad filmami o Iron Man. Światowa premiera kolejnego arcydzieła Disneya odbędzie się 6 kwietnia.

Nawiasem mówiąc, w filmie występuje tylko jeden aktor - 10-letni indyjski chłopiec Neil Sethi, który dostał rolę Mowgli, reszta aktorskich postaci ożyła dzięki specjalistom od grafiki komputerowej.

Новая Книга джунглей является ремейком одноименного мультфильма снятого в 1967 г В мировом прокате фильм появится уже 6 апреля Скарлетт Йоханссон и Каа
Бен Кингсли и БагираДжанкарло Эспозито и АкелаКристофер Уокен и Король Луи
Идрис Эльба и  ШерханБилл Мюррей, озвучивший медведя Балу, не участвовал в фотосессииМаугли играет 10-летний индийский актер Нил Сетхи