Aktorka Hollywood i zwolenniczka zdrowego stylu życia, Gwyneth Paltrow, zakończyła twórczy i komercyjny sojusz z dyrektorem kreatywnym wydawnictwa Condé Nast i redaktorką amerykańskiej gazety "Vogue" - Anną Wintour. Dzięki tandemowi dwóch utalentowanych kobiet we wrześniu tego roku zobaczymy drukowaną wersję internetowego magazynu Goop.

Гвинет Пэлтроу

Projekt edukacyjny Goop, stworzony przez Gwyneth Paltrow w 2008 roku, zawiera blog o zdrowiu i gotowaniu, relacjach i stylu życia, linii kosmetyków ekologicznych, stał się tak popularny w sieci, że nie został niezauważony przez Condé Nast. Oferta współpracy pojawiła się zaraz po wydaniu książki Paltrow, byłoby głupotą odmówić wydrukowanego odpowiednika jej publikacji online, zwłaszcza gdy oferta pochodzi od samej Anny Wintour!

Гвинет Пэлтроу и Анна Винтур

Gwyneth Paltrow i Anna Wintour

Współpraca czy rywalizacja?

W jaki sposób będzie miała miejsce współpraca i dla kogo decydujące słowo pozostanie w redakcji pisma? Zakłada się, że magazyn stanie się kolekcjonerską edycją, w której główna treść zostanie stworzona przez zespół Paltrow na zasadzie znanej publikacji online, fotografii i materiałów wizualnych, z archiwów wydawnictwa. Zauważ, że 125-letnie archiwum to perła Condé Nast, której nie mogą pochwalić się wszyscy wydawcy mody. Nowy format magazynu z pewnością pozwoli Paltrowowi spróbować się w nowej roli i zostać pełnoprawnym członkiem zespołu Anny Wintour.

Гвинет Пэлтроу и Анна Винтур на показе

Gwyneth Paltrow i Anna Wintour na wystawie

Dyrektor kreatywny wydawnictwa oficjalnie wypowiedział się na łamach amerykańskiego magazynu Vogue:

Od dawna znamy Gwyneth, a dla mnie nie jest tajemnicą, że ma doskonały gust. Patrząc na pracę jej zespołu i Goop, widzę coś niesamowitego: jest to nowoczesny pogląd na to, jak żyjemy dzisiaj i dokąd zmierzamy. Partnerstwo między Goop i Condé Nast musiało odbyć się wcześniej czy później, to był naturalny proces rozwoju naszej pracy! Jestem pewna, że ​​dzięki niezwykłej i nowej wizji Gwyneth, nie tylko stanie się pełnoprawnym członkiem naszego zespołu, ale także wniesie coś nowego do kampanii Condé Nast.
Гвинет создала Goop в 2008 году

Gwyneth stworzył Goop w 2008 roku

Jakie tematy przedstawi nam nowy magazyn Goop? Podaje się, że będą sekcje poświęcone zdrowiu, sportowi i fitnessowi, żywności i przepisom kulinarnym, stylowi i projektowi, a także inne tematy dotyczące zdrowego stylu życia, takie jak wellness i podróże. Przypomnijmy, że wellness, ostatnio, jeden z kluczowych tematów magazynów modowych, koncepcja zdrowego stylu życia, oparta na połączeniu zdrowia fizycznego i psychicznego, poprosiła o dodanie do czasopisma Anny Wintour. Po zamknięciu drukowanego magazynu Self, w którym Condé Nast spopularyzował ten temat, Goop przejmie opiekę zdrowotną i zdobędzie nową grupę docelową czytelników.

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow została wydana po ślubie i pokazała obrączkę ślubną
  • Zdjęcie dnia: Amal Clooney w czerwonej koronkowej bluzce z pociągiem
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka

Aktorka Hollywood już czeka na wydanie magazynu i jest dumna, że ​​Anna Wintour zauważyła jej pracę:

Anna jest niesamowicie energiczną i charyzmatyczną osobą, której opinie słuchają niemalże wszystkie modowe wydawnictwa. Współpraca z nią i Condé Nast pozwoli nam przesunąć granice naszej publikacji i wyznaczy nowe cele dla zespołu Goop.
Гвинет Пэлтроу планирует открытие своего косметического магазина

Gwyneth Paltrow planuje otworzyć własny sklep kosmetyczny

Napoleońskie plany Gwyneth Paltrow są imponujące, ona z ufnością realizuje wszystkie swoje pomysły! Już dziś aktorka, pisarka, redaktorka i przedsiębiorca zaprezentują swój sklep kosmetyczny Shiso Psychic w Nowym Jorku, gdzie zaprezentowana zostanie cała paleta produktów marki Goop.