42-letnia niemiecka Heidi Klum ostatnio nieustannie oddaje się paparazzi otwartymi zdjęciami i szalonymi wybrykami. Wszystko z powodu jej oszałamiającego romansu z Vito Schnabelem, który jest 13 lat młodszy od swojej ukochanej.

W różnych okresach czasu Heidi i Vito byli widywani na plażach w różnych kurortach, gdzie para bez zażenowania pieściła się nawzajem przed innymi gośćmi. Wtedy Heidi pokazała wszystkim jej zaciekawione, niemal idealne ciało bez oznak starzenia: nieustannie sunbathes w strojach kąpielowych "symboliczny" rozmiar, a czasem topless. Co więcej, młody kochanek zdawał się inspirować supermodelkę do różnych szczerych aktów. Heidi Klum szczęśliwie pozuje w photosets do reklamowania bielizny i działa w teledysku, gdzie dostała soczystą scenę łóżka.

"Zabawna łyżka" w mocnej męskiej dłoni

Jednak Heidi i Vito te dowcipy nie wystarczały. Pewnego dnia model opublikował prowokujące czarno-białe zdjęcie, w którym jej nagie pośladki są wyraźnie widoczne. Wyglądają spod bardzo krótkiej minispódniczki jeansowej. Ale to nie wszystko: męska ręka z drewnianą szpachelką kuchenną, która mówi "The Naughty Spoon" ("Naughty Spoon"), uzupełnia kompozycję. Oczywiste jest, że ręka w ramce należy do Schnabela.

Co wiemy o Vito Schnabel?

Vito jest znanym sprzedawcą dzieł sztuki w Stanach Zjednoczonych. O nich mówią "młodzi tak wcześnie". Otworzył swoją pierwszą galerię w wieku 16 lat. Najprawdopodobniej chodzi o geny, ponieważ Vito jest słynnym amerykańskim artystą i operatorem Julianem Schnabelem. Życie osobiste krupiera nie jest mniej zaskakujące: w różnych momentach spotykał kobiety, które były znacznie starsze od niego. Tak więc, "w banku" romanse Vito z Demi Moore i Ella MacPherson.

Relacja między Vito i Heidi rozpoczęła się w lutym 2014 r., Zaraz po tym, jak supermodelka zerwała z ochroniarzem Martinem Kristenem. Miłośnicy nie ukrywają wzajemnego uczucia, a nawet myślą o narodzinach dziecka.

Czytaj także
  • Heidi Klum złapała topless, odprężając się z Tomem Kaulitzem
  • 44-letnia Heidi Klum została sfotografowana w szczerej scenerii, by uzyskać męski połysk
  • Wtajemniczony opowiedział, co kryje się za cudownym nastrojem Heidi Klum: "Ona jest zakochana!"

Przypomnijmy, że Heidi Klum można bezpiecznie nazwać dużą gwiazdą matki, ma 4 dzieci. Urodziła swoją pierwszą córkę od milionera Flavio Briatore, trzy kolejne dzieci pojawiły się w małżeństwie Heidi z piosenkarzem Silom.

Niegrzeczna łyżka Heidi i Vito na plaży Heidi i Vito z dziećmi
Heidi i Vito na wakacjachHeidi Klum i Vito Schnabel kochają sięVito Schnabel