Wczoraj, w wielu krajach świata, rozpoczął się wynajem znanego obrazu "Dziecko Bridget Jones". To już trzeci film o dziennikarzu, który próbuje znaleźć szczęście w swoim życiu osobistym, spisując swoje myśli i doświadczenia w dzienniku. Producenci kaset postanowili zadowolić fanów Bridget Jones i aktorów, którzy grali w filmie, i urządzili ostatnią galową kolację w nowojorskim klubie "Lotus".

Rene zalśniła ze szczęścia

43-letnia aktorka Renee Zellweger, która grała samą Bridget Jones, rozpromieniła się ze szczęścia. Pojawiła się przed klubem w śnieżnobiałej sukni z puszystą spódnicą, która była bez ramiączek, demonstrując idealną figurę. Nawiasem mówiąc, aktorka przez długi czas nie zaakceptowała oferty producentów o nakręceniu trzeciego filmu o dziennikarzu tylko dlatego, że nalegali, aby Rene odzyskał zdrowie, tak jak to było w poprzednich taśmach. Ku uciesze Zellweger producenci ustąpili, a ona nie musiała jeść dodatkowych kilogramów.

Nadszedł wieczór i jej kolega Colin Firth, który grał ex-żonę Brigitte Mark Darcy. Ale jej druga ukochana w filmie, której rola przypadła Patrickowi Dempseyowi, nie pojawiła się na tym wydarzeniu. Jednak sądząc po dobrym nastroju wszystkich obecnych, ta wiadomość nie bardzo ich zmartwiła. Firma Rene i Colin była autorką powieści o Bridget Jones Helen Fielding, aktorka i pisarka Tina Louise i wielu innych.

Wszyscy celebryci, którzy wzięli udział w kolacji, uśmiechnęli się radośnie do prasy, ale przede wszystkim dziennikarze zainteresowali się Zellweger. Nie tylko przez długi czas pozowała przed kamerami, ale także rozdawała wszystkim autografy.

Czytaj także
  • Colin Firth: "The Race of the Century" jako świadomość swoich możliwości
  • Wysokie relacje: Colin Firth wspierał kochankę swojej żony Livii
  • Czarna wytwórnia: 14 aktorów, których karierę zepsuł Oscar

Czy będzie kontynuacja Bridget Jones's Child?

Fabuła trzeciego zdjęcia Jonesa jest znana wielu: rozwody Bridget Darcy i jej mąż zakochują się w atrakcyjnym amerykańskim Jacku. Po jakimś czasie Jones odkrywa, że ​​jest w ciąży, ale kto jest ojcem dziecka - nie wie. Nawiasem mówiąc, reżyser i producenci filmu nie ujawnili tajemnicy ojcostwa, więc wielu fanów sugeruje, że będzie kontynuacja opowieści o Bridget Jones. Sami producenci, tak jak aktorzy, dopóki te założenia nie potwierdzą.

Рене Зеллвегер Рене на торжественном ужине в нью-йоркском клубе «Лотос» Актриса продемонстрировала стройную фигуру
Рене с удовольствием общалась с фанатамиАктриса раздавала автографыРене была в хорошем настроении
Колин ФертХелен ФилдингТина Луиз