Seria "Wilk" jest głośno popularna. Film przyciąga uwagę widzów przez ponad 6 sezonów. Chodzi o uczniów klas wyższych, w których życiu nałóg duchowy najechał od środka i na zewnątrz. Ogólny obraz jest przeplotem pragnienia seksualne i czułość, niepokój i wrogość.

Dylan O'Brien i Holland Roden, grając role Stilesa i Lydii, wyróżniały się z morza mało znanych twarzy. Oni mają swoich fanów.

Relacja między Stiles i Lydią jest przedstawiona w półtonach, ale widzowie, którzy mają słabość do obu bohaterów, chcą rozwijać relacje. Ale jeśli nie Stiles i Lydia w serialu, to może Dylan O'Brien i Holland Rodin spotykają się w życiu?

Ich słowa pokazują, że młodzi ludzie są dla siebie dobrzy, ale nie zawierają dowodów na bliższy związek. W wywiadzie Dylan O'Brien mówi, że lubi grać w Holland Rodin. Według niego sceny oznaczone szczerymi uczuciami są dobre. Aktorka składa hołd swojemu partnerowi, wyróżniając Dylana jako pierwszorzędnego tancerza.

Życie osobiste Holland Rodin

Zielonooka miniaturowa piękność Holland Rodin na długie spotkania z publicznością, od pytań związanych z życiem osobistym. Ale często pojawia się na świeckich wieczorach galowych i przyjacielskich imprezach z Coltonem Hainesem i Maxem Carverem. Hellond Rodin krzyżuje się z Dylanem, a także z innymi aktorami zaangażowanymi w tę serię. Ale tam, gdzie jest wielu ludzi, można zaobserwować względne incognito.

Nadszedł czas, aby przestać oszukiwać fanów. Holland i Max wyznały sobie nawzajem swoje czułe uczucia. Po tym, jak Colton Heins ogłosił homoseksualizm, wszystko ułożyło się na dobre.

Życie osobiste Dylana O'Briena

W telewizji kariera Dylana O'Briena rozpoczęła się od roli Stilesa. Sukces "Wilk" pozwolił na rozważenie potencjału aktora. Wylał wiele propozycji z innych projektów filmowych. To z kolei pokazało spotkanie z Britt Robertson, która stała się dziewczyną Dylana.

Czytaj także
  • Wzrost i inne parametry Holland Rodin
  • Holland Rodin i jej chłopak 2016
  • Holland Rodin i Colton Haines

Od tego czasu pojawiły się pogłoski o zaręczynach i rozstaniu z parą. Ale nie otrzymali potwierdzenia. Film "Long Road" zjednoczył Dylana i Britt w parach ekranowych. O'Brien na swoim Twitterze napisał, że czuje do dziewczyny iw prawdziwym życiu silne uczucia miłości i uczucia. O tym, jak szybko rozwiną się ich relacje, powie, czy młodzi ludzie będą chcieli ożywić sprawę pod jednym dachem z kolejnym czasem wesela.

Дилан О Брайен и Холлэнд Роден в кадре из сериала Волчонок Дилан О Брайен и Холлэнд Роден играют роли Стайлза и Лидии Холлэнд Роден делится секретами с Диланом О Брайеном
дилан о брайен и холлэнд роден5Дилан О Брайен, Холлэнд Роден и Тайлер Пози дурачатсяМакс Карвер и Холлэнд Роден на вечеринке
Макс Карвер Холлэнд Роден гуляют по ночному городуДилан О Брайен и Бритт Робертсон в зрительном заледилан о брайен и Бритт Робертсон позируют перед фотокамерой