Niedawno słynna modelka Cindy Crawford zachwyciła swoich fanów zdjęciami z jej 50. urodzin, które obchodziła na Karaibach. Następnie ex-model pokazał piękną figurę, a teraz na Instagramie były zdjęcia z wakacji Cindy i jej rodziny.

Bahamy to raj

Gwiazdowa para Cindy Crawford i Randy Gerber wraz z dziećmi: Presley, 16 lat i Kaya Gerber, 14 lat, są teraz na wakacjach na Bahamach. Każdego dnia ex-model umieszcza w Internecie eleganckie zdjęcia i dzieli się z fanami sposobem, w jaki spędza czas. Sądząc po zdjęciach, Cindy w pełni cieszy się rodzinnym i lokalnym pięknem, podpisując zdjęcia pięknymi frazami: "Kolejny dzień w raju", "Ten raj raju został stworzony dla mnie", itp. Wraz z Randym podróżuje jachtem, pije wino i pływa w oceanie. Zdjęcie, w którym Crawford pozuje w czarnym bikini pośrodku błękitnej laguny, stworzyło plusk w Internecie. W ciągu dnia zdobył ponad pół miliona fanów.

Czytaj także
  • Revelations of Cindy Crawford, którego małżeństwo dosłownie pęka w szwach
  • Podczas gdy Kaya Gerber w czerwonym bikini przechodzi przez plażę w Miami w sieci skandalu
  • Po Tygodniu Mody w Nowym Jorku Kaya Gerber poleciała na Karaiby z Cindy Crawford

Kaya Gerber jest bardzo podobna do matki

Podobno 14-letnia córka Cindy jest bardzo podobna do niej: dziewczyna ma inteligentną figurę i te same długie i smukłe nogi. Kaya Gerber zamieściła na internecie zdjęcia tego, jak sobie odpoczywa, a wiele zdjęć zdobyło nie mniej niż zdjęcia swojej gwiazdy. Dziewczyna wygłupia się z przyjaciółmi na plaży i, rzecz jasna, pływa w oceanie i opala się pod palmami.

Синди отдыхает на Багамских островах Кроуфорд любит плавать на яхте Синди много времени проводит с мужем
Синди фотографирует каждый уголок островаСинди поражает шикарной фигуройРэнди Гербер
Кайя ГерберУ дочери Синди красивая фигураДевушки не боятся загорать