Miłość brytyjskich poddanych do królowej Elżbiety II i jej rodziny nie zna granic, dlatego wszelkie wydarzenia w ich życiu są szczegółowo omówione. Na cześć 90. rocznicy królowej, mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogli nie tylko cieszyć się wielkim koncertem, ale także oglądać różnego rodzaju sesje zdjęciowe ukoronowanej osoby.

Elizabeth II pojawiła się na okładce VANITY FAIR

Jedna z najciekawszych kolaboracji królowej i fotografa została opublikowana przez brytyjski GLIS VANITY FAIR. Te zdjęcia były poświęcone rocznicy Elżbiety II, a nie tylko sama urodzinowa dziewczyna i jej liczna rodzina brali w nich udział, ale także jej ulubione psy - dorgi Vulkan, Candy i Corgi Holi, Willow. Właśnie z tymi uroczymi zwierzętami królowa zostaje schwytana na okładce czerwcowego numeru magazynu.

Zamek Windsor został wybrany do zdjęć, a słynna amerykańska Annie Leibovitz została zaproszona jako fotograf. To ona przez 9 lat pracowała z rodziną królewską nad serią portretów w Pałacu Buckingham i Zamku Vinzdorsky. W krótkim wywiadzie Annie skomentowała pracę z Elizabeth II:

"Ten strzał jest niesamowity, ponieważ wszystkie pomysły należą do samej królowej. Sama powiedziała, w których salach będziemy kręcili, jakie będą nosić sukienki i jak pozować. Ponadto, po moim przybyciu, Elżbieta II powiadomiła wszystkich, którzy wzięli udział w sesji zdjęciowej: wnuki i prawnuki, jej syna, księcia Filipa i córkę, księżniczkę Annę. Kiedy zobaczyłem królową, byłem pod ogromnym wrażeniem, jak bardzo żyje w harmonii z sobą i ze swoją rodziną. Ona nie tylko kocha wnuki i prawnuczki, ale uwielbia je. "

Czytaj także
  • Królewski zakazany leksykon
  • Książę Harry pierwszy wspomniał o nazwie Megan Markle w oficjalnym przemówieniu.
  • 16 historycznych zdjęć, których ostrość nawet dzisiaj zniknie!

Elizabeth II pojawia się w VANITY FAIR nie po raz pierwszy.

Gloss VANITY FAIR - bardzo autorytatywna publikacja w prasie brytyjskiej. Właśnie dlatego Królowa Wielkiej Brytanii pojawia się na okładce po raz drugi. Po raz pierwszy w tej edycji Elżbieta II była widywana w 2007 roku, przy okazji, ta sama Annie Leibovitz działała jako fotograf. Oprócz królowej z rodziny królewskiej zaszczyt "popisu" na stronach tego połysku i okładki został przyznany tylko księżnej Dianie.

Елизавета II с собачками появилась на обложке VANITY FAIR Елизавета II появилась впервые на обложке этого журнала в 2007 году Принцесса Диана тоже появлялась на обложке VANITY FAIR
Королева Елизавета II со своими собачкамиЕлизавета II с дочерью АннойСъемка проходила в Виндзорском замке
Королева сама говорила где и как она будет позироватьПортрет Елизаветы II и младших членов королевской семьиПринц Чарльз, королева Елизавета, принц Джордж и принц Уильям