Miniony rok był sukcesem dla rodzinnego imperium Beckham, a kilkadziesiąt milionów dolarów było przyjemnym dodatkiem do entuzjastycznych poglądów wielu fanów. Ale w grudniu Victoria Beckham zaczęła ścigać się. Czy może rozwiązać problemy i zachować markę?

Дэвид и Виктория Бекхэм Numer usterki 1 i wyjątek do listy honorowej!

W wigilię świąt Bożego Narodzenia Wiktoria otrzymała wielki zaszczyt przyjęcia z rąk Królowej Elżbiety Wielkiego Krzyża Imperium Brytyjskiego i tytułu Pani Kawalerii (żeński odpowiednik Rycerza). Stopień ważności tych tytułów jest tak wielki, że Victoria, jako osoba medialna, nie mogła pomóc w dzieleniu się swoimi przyjaciółmi i obserwatorami. Rezultat tej radości był szokujący i nieoczekiwany! Teraz pytanie dotyczy wykluczenia Victorii Beckham z honorowej listy.

Jak się okazało, nie miała prawa ujawniać informacji o nagrodzie przed oficjalnym ogłoszeniem przedstawicieli Pałacu Buckingham. Brytyjska królewska etykieta znana jest z licznych reguł i ścisłego przestrzegania. Ponieważ sytuacja została rozwiązana, wciąż nie jest znana, ale zauważamy, że Victoria Beckham, jak nikt inny, zasługuje na ten tytuł, za czynny udział w licznych charytatywnych projektach i osiągnięciach w branży mody.

Виктория Бекхэм Kłopot numer 2 i skandal finansowy!

Niestety ta nieprzyjemna okoliczność nie ograniczała się do problemów Victorii. Brytyjska Izba Gospodarcza (Companies House) powiadomiła w grudniu, że rozważana jest kwestia zakończenia działalności przedsiębiorcy przez projektanta i poważne kary finansowe. Powodem tego było naruszenie daty przedłożenia rocznych sprawozdań finansowych dotyczących pracy "imperium mody" Beckhama. Ważne jest, aby pamiętać, że aktywa promowanej marki są szacowane na ponad 60 milionów funtów.

Victoria ma czas do lutego 2017 r., Aby uregulować wszystkie kwestie i uniknąć wykluczenia z rejestru.

Imperium Beckham zostało wzmocnione talentami trzech synów!

Synowie zaczęli przyczyniać się do rozwoju marki Beckham. Najmłodszy syn Cruz w swoich 11 latach nagrał pierwszy singiel, otrzymał pochlebne recenzje od krytyków muzycznych i przekazał znaczną sumę na cele charytatywne. Nie wiadomo, czy decyzja ta została podjęta przez gwiezdnych rodziców, czy osobiście przez Cruz, ale ten akt jest wart szacunku. Pod koniec roku 11-letni chłopiec podpisał kontrakt ze znanym managerem Scooterem Braunem, który kiedyś dał bilet Bieberowi w świecie show-biznesu. Po podpisaniu dokumentów Victoria napisała na Instagramie:

Jestem bardzo dumny z mojego małego mężczyzny!

Środkowy syn Romeo zawarł niezwykle udany kontrakt z marką Burberry i stał się częstym gościem na okładce magazynów o modzie, nie ustępując ojcu. Brooklyn, najstarszy syn, znalazł się w pracy i przygotowuje się do wydania albumu fotograficznego.

Дэвид с сыновьями

David ze swoimi synami

Victoria Beckham śpiewała z Mel C i położyła kres plotkom o zjednoczeniu Spice Girls

W ubiegłym roku Jerry Horner, Melanie Brown i Emma Bunton ogłosili głośno o spotkaniu legendarnego zespołu Spice Girls z lat 90., ale Victoria Beckham i Melanie Chisholm odmówili dołączenia. Argumenty za odmową były więcej niż ważkie, ponieważ każda z dziewcząt nie chciała podejmować ryzyka i obawiała się, że "ich czas minął" i nie będą w stanie osiągnąć swojego poprzedniego sukcesu.

Na imprezie noworocznej pary Beckhamów na Malediwach Victoria śpiewała jeden z hitów Spice Girls z Melanie. Jak przyznała później Victoria, nie planowała występu i chciała powierzyć rolę wykonawcy Mel C, ale słysząc znajomą melodię nie mogła się oprzeć. Dziewczyny były wspierane przez ich bliskie i pełne aplauzu oklaski, w wyniku długo oczekiwanego występu byłych wokalistów Spice Girls. Ale, według Melanie i Victorii, nie oznacza to, że postanowili ponownie rozważyć swoją decyzję i dołączyć do grupy.

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • Poszedł do White Castle: Brooklyn Beckham spoczął na Coachella w modelu firmy Meredith Mickelson
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości

Pomimo cyklu wydarzeń z życia Victorii Beckham, są przekonani, że będzie mogła wyjść zwycięsko, ponieważ ma poważne wsparcie w obliczu czwórki ukochanych mężczyzn i córek!

Дэвид и Виктория Бекхэм с детьми