18-letnia córka znanego mistrza sztuk walki, popularnego aktora Jackie Chana i zwycięzcy konkursu piękności Miss Asia z 1990 roku, Elaine Ng, została pilnie hospitalizowana. Etta Ng próbowała popełnić samobójstwo.

Szczegóły raportu z alarmu

Według chińskich mediów lekarze ze szpitala w Hongkongu walczą o życie i zdrowie nieślubnej córki Jackie Chana. Status Etta Ng jest uważany za poważny.

Джеки Чан и Элейн Нг

Jackie Chan i Elaine Ng

Этта Нг

Etta Ng

Dokładny powód, który skłonił dziewczynę do samobójstwa, nie jest jeszcze znany. W ubiegłym tygodniu podróżowała z grupą przyjaciół w Tajlandii. W niedzielę niespodziewanie przerwała odpoczynek i poleciała do domu, a po 24 godzinach postanowiła popełnić samobójstwo.

Stan depresji

Przed przemianą Etta była uśmiechniętą i wesołą dziewczyną, ale ostatnio często kłóciła się z matką i zmagała się z długotrwałą depresją. Strona dziewczyny na portalu społecznościowym pełna jest refleksji na temat samobójstwa. Abonenci Ng zauważają, że często publikowała posty o słabości życia.

Элейнг Нг с дочерью Эттой

Eling Ng z córką Etta

Элейнг Нг с дочерью

Trudny związek

Etta nie miała wzajemnego zrozumienia nie tylko z matką, ale także z jej gwiezdnym ojcem, który jej nie rozpoznał. Kiedy urodziła się w wyniku krótkiego romansu swoich rodziców, Jackie Chan wyszła za mąż za tajwańską aktorkę Lin Fengjiao. Aktor, który stał się bogatszy o ponad 60 milionów dolarów w ciągu ostatniego roku, uważał swój związek z Elaine i fakt narodzin Etty za błąd.

Джеки Чан

Jackie Chan

Córka aktora nigdy nie miała dla niego czułych uczuć i była mu wdzięczna tylko za biomateriał, który dał jej życie, z którym niestety zdecydowała się odejść.

Czytaj także
  • Blake Lively, Nicole Kidman, Matt Damon i inne gwiazdy gratulowały gazecie Urals Kopeysky Rabochy
  • Córka Jackie Chana broni prawa do prywatności!
  • Duane Johnson został najlepiej zarabiającym aktorem w 2016 roku

Dodajemy, oprócz Etty, artystę ma najstarszy syn, Jacey, który urodził się w związku małżeńskim z Lin Fengjiao. 32-letni spadkobierca aktora w 2015 roku został skazany za utrzymanie dilera narkotykowego, ale po 6 miesiącach został zwolniony.

Джеки Чан с сыном Джейси

Jackie Chan i jej syn, Jakey