Kanadyjska wokalistka Avril Lavigne i jej były wokalista i gitarzysta zespołu rockowego Nickelback oficjalnie odwołali swoje małżeństwo 5 miesięcy temu. Między muzykami odnawia się ciepły związek, a brak pierścionków zaręczynowych nie przeszkadza im spędzać razem czasu ...

Na imprezie w przeddzień nagród muzycznych, były mąż i żona spotkali się, a Avril i Chad dalej bawili się i na festiwalu po ceremonii GRAMMY-2016. Piosenkarz natychmiast udostępnił zdjęcie z imprezy na swoim koncie na Instagramie. Podpis pod migawką brzmi:

"Gramm party ... Wspaniały wieczór, świetny nastrój!".

Czytaj także
  • Precz z przesądami: te 9 gwiazd nie bało się zmienić obrączki!
  • Avril Lavigne i Jonathan Rotem spotykają się w salonie tatuażu
  • Avril Lavigne pojawił się z nowym ukochanym Jonathanem Rotem
Znowu para?

Fani Avril Lavigne zamarli. Czy można nazwać wielokrotnym wspólnym występem publiczności znak, że ta para chce być znowu razem?

Najprawdopodobniej muzycy po prostu chcieli spędzać wolny czas jako przyjaciele, bez śladu odnowienia związków, które wyczerpały się w formacie małżeństwa. Zauważmy, że artyści łączy silna przyjaźń, a nawet wspólna kreatywność.

Отметим, что воссоединение знаменитостей состоялось еще несколько недель назад Но теперь закрепив это событие официально Фото из Инстаграм