Fani 54-letniej gwiazdy Hollywood, Tom Cruise, odetchnęli z ulgą: ich idol nie jest już sam! Media mają informację, że aktor ma romans ze szwedzką kobietą Rebeccą Ferguson. Opinia publiczna pamięta o jego roli w filmie Mission Impossible-5. Na planie tego projektu miała miejsce brzemienna znajomość ukochanych.

Pamiętaj, że Cruise zawsze miał pasję do kobiet młodszych od siebie. Jego obecna pasja liczy sobie 33 lata, ale znacząca różnica wieku nie wydaje się im przeszkadzać.

54-летний Том Круз закрутил новый роман

Osoby wtajemniczone informują, że w 2015 roku, podczas pracy nad hitem, Cruz i Fergusson poważnie się polubili. Ale w tym czasie obaj nie byli wolni, a ich związek nigdy nie wykraczał poza biznes.

Актер встречается с девушкой на 20 с лишним лет его моложе Od przeznaczenia nie odejść?

Z czasem romans Toma Cruise'a z asystentką Emily Thomas zniknął, a pani Ferguson zerwała ze swoim chłopakiem Ludwigiem Holbergiem.

A potem kwestia przypadku: podczas jednego z wydarzeń towarzyskich spotkali się aktorzy i między nimi wsunęła się osławiona iskra. Gwiazdy zaczęły się spotykać, ale nie reklamowały szczególnie swojego związku.

Prawda wypłynęła dość niespodziewanie. Jeśli chodzi o filmowanie kolejnej części serii Mission Impossible, pan Cruz nalegał, aby Ferguson ponownie stał się jego partnerem.

W każdej nowej serii filmów akcji inny małżonek zwykle tworzy firmę szpiegowską o imieniu Ethan Hunt. Cruz, jako producent projektu, nie tylko mógł wpłynąć na casting, ale zdecydował, że rola jego dziewczyny powinna zostać znacznie rozszerzona.

Czytaj także
  • 11 aktorów, których życie zmieniło się na zawsze po byciu w filmie
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • Katie Holmes kategorycznie sprzeciwia się komunikacji Toma Cruise'a z córką

Tak więc ta para wyszła. Zasadniczo Tom i Rebecca przestali już ukrywać swoją bliskość i wielokrotnie pojawiali się publicznie. Ale teraz nie ma wątpliwości co do ich powieści.