Taylor Swift, lat 26, który zerwał z 32-letnim Kelvinem Harrisem dwa tygodnie temu, nie był sam na długo. Popularna wokalistka postanowiła spróbować odnaleźć swoje kobiece szczęście z 35-letnim Tomem Hiddlestonem. Pogłoski o swoim romansie bardziej wymownie niż jakiekolwiek słowa potwierdzają zdjęcie zrobione przez paparazzi, który uchwycił piosenkarza country w ramionach brytyjskiego aktora.

Bardzo urocze

Na zdjęciu, które zaszczyciło okładkę gazety The Sun, para siedzi na skałach na plaży Rhode Island niedaleko rezydencji Taylora. Para była całkowicie pochłonięta czułością i towarzystwem, nie zauważając nikogo w pobliżu.

Wiele wspólnego

Gwiazdy, które poznały powierzchownie, spotkały się na balu Institute Institute na początku maja. Okazało się, że mają coś do powiedzenia i bawią się razem, a między nimi błysnęła iskra.

Sądząc po zdjęciach z uroczystości, Taylor i Tom zapalili się na parkiecie. Jak poinformował świadek, konkurent zaczął wysyłać kwiaty piosenkarzowi i dzwoniąc na randkę.

Czytaj także
  • Fan Taylor Swift obrabował bank i rzucił pieniądze na wokalistę
  • 19 gwiazd, które straciły niewinność u kolegi
  • Zhańbiony: 10 gwiazdek, których zamieszanie pojawiło się na scenie!

Biedny Kelvin

Wieści o nowym kawalerze dawnej dziewczyny, a także plotki, że flirtują za jego plecami, bardzo zaszkodziły dumie tego muzyka. Zły, szkocki DJ, który wcześniej mówił o przyjaźni, która łączy go z Taylor, usunął wszystkie wspomnienia z jej stron na portalach społecznościowych. Przyjaciel Harrisa wyjaśnił, że Kelvin czuje się zdradzony.

Тейлор Свифт не одинока Фотографы запечатлели певицу целующуюся с актером Томом Хиддлстоном Парочка сидела на каменистом пляже около дома Свифт
Свифт и Хиддлстон на Балу Института костюмаЗвезды весело провели времяКельвин Харрис зол на Тейлор
Он подозревает, что его бывшая девушка наставляла ему рогаВ конце мая они рассталисьМузыкант удалил все фотографии певицы