Przed premierą na ekranach kolejnego, szóstego sezonu kultowego serialu telewizyjnego HBO "Game of Thrones", pozostaje niewiele ponad miesiąc. W oczekiwaniu na spektakl dziennikarze postanowili porozmawiać z producentami wykonawczymi projektu, Davidem Benioffem i Danem Weissiem. Reporterzy z Entertainment Weekly powitali ich z zadowoleniem i poprosili twórców filmowych o ich twórczość z pasją - wywiad okazał się interesujący, ale producenci podtrzymują intrygę w następnym sezonie sagi dzięki odporności partyzantów!

Ruch PR czy szczera rozkosz?

Nie tylko fani serii fantasy, ale także sami aktorzy mówili o tym, co stanie się z ulubieńcem publiczności, Johnem Snowem. Ale główną tajemnicą tego sezonu nie jest los bękarta, w którym gra młody, ale niezwykle utalentowany Keith Harington. Wszyscy są zainteresowani innym pytaniem: jak twórcy kręcili nowy sezon, jeśli autor książki "Pieśń Lodu i Płomienia" zawiodł wszystkie warunki?

Naturalnie, sam George Martin wie, dokąd prowadzą wzloty i upadki jego twórczości. Ale reżyserzy i pisarze musieli wysyłać bohaterów, by mogli swobodnie pływać.

Zwykle producenci starają się nie mówić o nowych odcinkach, ale potem wyłączyli się.

- Dan i ja właśnie przejrzeliśmy wszystkie serie szóstego sezonu, które zeszły ze stołu montażowego. Są po prostu niesamowite! Okazuje się więc, że co sezon jest kilka problematycznych serii, w których nie jesteśmy tacy pewni. Wątpimy do końca: czy widzowie lubią ich? Ale tym razem wszystko jest po prostu idealne! Oczywiście mamy z nami świetny zespół - wspaniałych reżyserów, scenarzystów i operatorów. Nawet na etapie recenzowania scenariusza stało się jasne - to "bomba"! Szósty sezon jest najlepszy, a poza tym sprawia, że ​​jestem dumny, ponieważ praca nad nim była niezwykle trudna "- powiedział Benioff w publikacji.

Czytaj także
  • Bitwa na dużą skalę w Hollywood: poznaliśmy szczegóły sezonu filmowania 8 "Gry o tron"
  • Keith Harington został zauważony "pod stopniem" w nowojorskim barze.
  • Keith Harington mówił o podwójnych standardach seksizmu w Hollywood

Zwróćmy uwagę, że w 2016 roku premiera filmu została przesunięta na koniec kwietnia z powodu prezentacji kolejnego serialu HBO "Vinyl". Twórcy gry o tron ​​nie chcieli wycieków informacji, nie wysyłali nawet kopii do zapoznania się z dziennikarzami i nie organizowali pre-show. Intryga odbywa się do samego końca, ponieważ bardzo trudno jest przewidzieć zderzenia działek.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku, dzień przed oficjalnym wydaniem, sieć opublikowała pierwsze 4 odcinki nowego sezonu i rozpierzchły się jak ciepłe bułeczki - podczas pierwszych 4 godzin fani tej serii pobrali je 300 000 razy!

Продюсеры обещают очень сильный новый сезон Так умер ли Джон Сноу Над фильмом работают отличные режиссёры  которые знают своё дело