Patrząc na zdjęcia z Instagramu Talulu Willisa, trudno sobie wyobrazić, że ta wyzwolona dziewczynka cierpiała na ataki z użyciem bodysheimera i była bardzo skomplikowana z powodu swojego wyglądu.

Таллула с сестрами и мамой

Szczególnie wiele problemów, z którymi Talulu miał nadwagę. W 2014 roku dołączyła nawet do projektu What's Underneath. Dziewczyna rozebrała się i powiedziała, jak trudno jej jest dostrzec niedoskonałości własnego ciała.

Przyznała, że ​​w okresie dorastania, po przeczytaniu artykułów z błyszczących czasopism, uważała się za prawdziwą brzydką. wyspecjalizowana klinika, uregulowała dietę. Córka celebrytów osiągała doskonałe wyniki dzięki ciągłym ćwiczeniom fizycznym.

Дочь Деми Мур поделилась очередным откровенным фото

Teraz początkująca aktorka mikroblogująca jest przepełniona szczerymi zdjęciami przedstawiającymi jej napiętą postać w całej okazałości. Hayter pozostaje tylko ugryźć łokcie, biorąc pod uwagę Instagram środkowej córki Demi Moore.

Nago i pies

Ostatnie zdjęcie dziewczyny, którą udostępniła w swoim mikroblogu, wywołało u jej uczniów burzę emocji. Na niej 24-letnia dama pozuje w tym, co urodziła jej matka! To prawda, że ​​intymne obszary jej ciała są sprytnie zakryte, ale postawa jednoznacznie sugeruje, że na Tallulah nie ma nic więcej niż okulary przeciwsłoneczne i czapka. Firma z jarzma była jej pupilem - słodkim puszystym małym psem.

То самое фото

To zdjęcie zdobyło ogromną liczbę sympatii, a w komentarzach fani rywalizują ze sobą, chwaląc swoją ukochaną:

"Obraz jest czułością samą w sobie!"
"Tallulah, jesteś bardzo ładniejsza"
"Wyglądasz łagodnie i bardzo kobieco!"
Фото Таллулы в купальнике и белье появляетя часто у нее в микроблоге Czytaj także
  • Tallulah Willis pokazała swoje szczupłe i wysportowane ciało na wakacjach z przyjaciółmi
  • Córki Demi Moore i Bruce Willis ponownie zaszokowały publiczność
  • Świeże plotki z mediów: Tallulah Willis potajemnie ożenił się!
В инстаграм Таллулы много красивых фото

Warto zauważyć, że świeże zdjęcia dziewczyn bardzo różnią się od wcześniejszych ujęć. Można sobie tylko wyobrazić, jaka siła woli i wewnętrzna dyscyplina od dziewczyny wymagały tych zmian na lepsze.