Zachodnie media opublikowały skandaliczną listę celebrytów, którzy korzystali z intymnych usług dziewcząt, najbardziej wpływowego pimpera "Miasta Aniołów" Heidi Fleiss, wśród których spodziewano się zarówno nazwisk, jak i bardzo przyzwoitych celebrytów.

Porada góry lodowej

Jest wielu bogatych i wpływowych ludzi, którzy żyją podwójnym życiem wśród odwiedzających zamknięte kluby Miss Fleis. Wtajemniczony "wyciekł" do prasy tylko niektórym z gwiezdnych klientów, którzy krążyli wokół światła alfonsa, obiecując, że w najbliższych dniach będą podawać inne nazwiska, ale nawet bez tego lista celebrytów, którzy kupili seks za pieniądze, wywołała sensację. Są wśród nich Nicolas Cage, Mick Jagger, Johnny Depp, Billie Idol, Jack Nicholson, George Lucas, Hugh Hefner, Sheikh Sultan bin Abdelaziz, Mario Andretti i Charlie Sheen.

Warto zauważyć, że spośród wszystkich oskarżonych, to on przyznał, że zamówił mole nocne od pani Fleiss, spotykając się ze średnią z trzydziestu dziewcząt w ciągu roku.

Czytaj także
  • 20 gwiazd, które w przeszłości - pacjenci kliniki psychiatrycznej
  • 11 aktorów, których życie zmieniło się na zawsze po byciu w filmie
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!

Tanie taryfy

Usługi elitarnej "gejszy" - bardzo droga przyjemność. Koszt jednej nocy w ich ramionach zaczyna się od 1 tysiąca dolarów i sięga 3 milionów.

Николас Кейдж Джонни Депп (2) Мик Джаггер
Джордж ЛукасДжек НиколcонШейх Султан бин Абделазиз
Чарли ШинБилли АйдолМарио Андретти