Pięciu solistów legendarnej kobiecej grupy pop Spice Girls jest zaproszonych na ślub księcia Harry'ego i Megan Markle. Zostało to oficjalnie potwierdzone przez Mel Bi, dając jasno do zrozumienia, że ​​nie po prostu przyjdą razem na uroczystość.

Program rozrywkowy

Przed królewskim ślubem księcia Harry'ego i Megan Markle jest coraz mniej czasu. W oczekiwaniu na festiwal, rudowłosy brytyjski książę i amerykańska aktorka masakrują publiczność swoimi detalami, zwracając szczególną uwagę na gwiazdy show biznesu, które będą gośćmi luksusowego wydarzenia i nie będą odmawiać śpiewania swoich hitów jako prezent dla nowożeńców.

Принц Гарри и Меган Маркл

Książę Harry i Megan Markle

Na ślubie, który odbędzie się 19 maja, wystąpią Ed Sheeran i Elton John, którzy, jak się później okazało, dołączy do nich jedna z najjaśniejszych grup lat 90., o której reunion ostatnio dużo mówiono, Spice Girls.

Элтон Джон

Elton John

Эд Ширан

Ed Sheeran

Виктория Бекхэм, Джери Холлиуэл, Мелани Чисхолм, Эмма Бантон, Мел Би в январе

Victoria Beckham, Jerry Holliuel, Melanie Chisholm, Emma Bunton, Mel B w styczniu 2018 r

Koncert do bycia lub szczere odpowiedzi

We wtorek Melanie Brown wystąpiła w talk show The Real, że ona, Victoria Beckham, Jerry Holliuel, Melanie Chisholm, Emma Bunton, zostały uhonorowane za udział w ceremonii ślubnej Harry'ego i Megan i otrzymały już wszystkie pisemne zaproszenia.

Мел Би на американском шоу The Real

Mel B w amerykańskim show The Real

Мелани Браун на американском шоу The Real

Usłyszawszy objawienie Mel B, prezenterka nie zapomniała zapytać jej o występ Spice Girls na festiwalu. Melanie nie powiedziała jednoznacznie "tak", ale uderzając głową, ukryła twarz w dłoniach, mówiąc:

"Muszę biec! Z pewnością mnie zwolnią! "
Певица Мелани Браун на американском шоу The Real Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • Książę Harry po raz pierwszy wspomniał w oficjalnym przemówieniu Megan Markle
  • Stopy Megan Markle zrobiły furorę w sieci

Nawiasem mówiąc, fakt, że 36-letnia panna młoda i 33-letni pan młody będą chcieli usłyszeć na ich uroczystości, twierdząc, tytuł ślubu roku, piosenki Spice Girls były przewidywalne. Megan jest fanem zespołu, a Harry przyjaźni się z członkami zespołu od 13 roku życia, po spotkaniu na koncercie w 1997 roku.

Мел Би, Эмма Бантон и Виктория Бекхэм с принцем Гарри в 1997 году

Mel B, Emma Bunton i Victoria Beckham z księciem Harrym w 1997 roku

Группа Spice Girls в 2007 году

Group Spice Girls w 2007 roku