Wydaje się, że Zayn Malik i Gigi Hadid spokojnie skomentowali przerwę, dziękując za czas spędzony razem, zapewniając fanów swojej przyjaźni, ale zachowanie muzyka i jego rodziny prowokuje nowe plotki.

Nie widzą ani nie słyszą

Fani Zeina Malika i Gigi Hadid naprawdę chcieli uwierzyć w reaktywację pary, a nawet płakać po przeczytaniu uprzejmości, z jaką odpowiadali sobie nawzajem na Twitterze, mówiąc o rozstaniu po dwuletnim romansie. Jednak ich marzenia, że ​​przyjazna komunikacja byłych gołębi ponownie zamieniają się w miłość, wydaje się, że się nie spełniły.

Зейн Малик и Джиджи Хадид

Zayn Malik i Gigi Hadid

Piosenkarz nie zamierza już być z modelem, przynajmniej w sieciach społecznościowych! Zayn zrezygnowała z kont Gigi, jej matki Yolanda i młodszej siostry Belli na Instagramie, ale nie wyczyściła jeszcze swojej strony z licznych zdjęć z dawną dziewczyną.

W odpowiedzi Hadid nie został usunięty z przyjaciół byłego kochanka. Wchodzi również i Yolanda. Co do Belli, nie chciała narzucać się Zaynu w rozmowach i odpowiadała mu w zamian, usuwając go z subskrypcji.

Зейн Малик, Джиджи Хадид и их мамы

Zayn Malik, Gigi Hadid i ich matki

Джиджи и Белла Хадид с Зейном Маликом

Gigi i Bella Hadid ze Zeinem Malik

Dziwny post

Siostra byłego solisty zespołu One Direction nie pozostawała z dala od tego, co się dzieje, publikując niejednoznaczny monolog z komentarzem na Instagram:

"Straszni ludzie nigdzie nie idą."
Пост сестры Зейна Малика

Stanowisko siostry Zayn Malik

15-letni Safaa napisał:

"Nie powinieneś zwariować. Będzie lepiej. Znacznie lepiej. Skoncentruj się na sukcesie i szczęściu, aby zapomnieć o tym, co się stało. "
Сообщение сестры  Зейна Малика Czytaj także
  • Zayn Malik podziękował Gigi Hadid za jego miłość i nakręcił nowy film.
  • Gigi Hadid pojawiła się publicznie w prowokacyjnej bluzie z wizerunkiem Cara Delevingne
  • Teraz zielony: Zayn Malik farbował włosy

Użytkownicy natychmiast zaczęli rozwiązywać zaszyfrowaną myśl dziewczyny. Wielu postanowiło, że jej słowa o strasznej osobie są poświęcone Gigi. Fani tego modelu, przekonani, że tak nie jest, natychmiast odrzucili ten pomysł. Wierzą, że Safaa miała na myśli trolli, którzy krytykowali jej brata po jego niespodziewanej kłótni z supermodelką.

Зейн Малик, Джиджи Хадид и Сафаа в декабре 2017 года

Zane Malik, Gigi Hadid i Safaa w grudniu 2017 r