W młodości Antonio Banderas miał wiele przelotnych powieści. Z pierwszą żoną Ana Lesoy spotkał się w 1986 roku z inicjatywy samej Ana. Ta dziewczyna nie stała się zwyczajna. Po sześciu miesiącach romansu wzięli ślub. Ich małżeństwo zaczęło się rozpadać wraz z przeprowadzką do Hollywood. Kariera Banderasa zakończyła się sukcesem, ale Anya nie mogła znaleźć pracy. W rezultacie wróciła do Hiszpanii. Oficjalnie rozwiedli się w kwietniu 1996 roku.

Antonio Banderas spotkał swoją drugą żonę, Melanie Griffith, w 1995 roku. Znajomy zdarzył się w atmosferze roboczej podczas kręcenia filmu "Two is Already Too", ale tak właśnie było miłość od pierwszego wejrzenia . Para nie spotkała się długo, decyzja o zalegalizowaniu związku została podjęta dość szybko. Krótko po ślubie urodziła się córka Stella.

Antonio Banderas i Melanie Griffith - przyczyny rozwodów

Pomimo faktu, że ich małżeństwo zostało początkowo uznane przez wszystkich za wyjątkowo niefortunne i krótkotrwałe, Antonio Banderas był żonaty z Melanie przez 18 lat. Przez te lata doświadczyli razem wielu rzeczy: szczęśliwych chwil i trudnych etapów.

Jeśli podsumujemy lata małżeństwa, możemy powiedzieć, że wszystkie trudności, które powstały w tej rodzinie, były związane z Melanie. To był jej czwarty ślub. Przez lata z poprzednimi mężami Griffitha narosło wiele problemów: uzależnienie od alkoholu, narkotyków, brak pewności siebie i brak zaufania do mężczyzn z powodu ciągłej zdrady byłych małżonków. Dlatego Banderas czasami miał problemy. Ale tak bardzo kochał aktorkę, że był gotów ją uzdrowić swoją miłością.

Oficjalny dokument o rozwodzie w kolumnie jest oznaczony: "nie do pogodzenia różnice", ale co tak naprawdę się stało? Chociaż Antonio Banderas nigdy nie ukrywał szczegółów swojego życia osobistego, ale w tym momencie para postanowiła nie poddawać się publicznej dyskusji.

Jedną z możliwych przyczyn rozwodu jest zauroczenie Griffitha procedurami plastyczności i odmłodzenia. Antonio kategorycznie sprzeciwiał się takim interwencjom. Pewnego dnia groził nawet zerwaniem związku, jeśli Melanie go nie powstrzyma. Zawsze mówił, że nigdy nie przestaje zakochiwać się w swojej żonie raz za razem i chce zobaczyć, jak się zestarzeje i kocha ją prawdziwą. Z kolei Griffith, będąc starszym od jej męża od 3 lat, starała się dopasować swoją idealną formę, szukając pomocy ekspertów.

Innym powodem może być niekończąca się zazdrość Melanie. Nazwisko Antonio Banderasa zaczęło brzmieć znacznie częściej niż żony. Jego kariera była o wiele bardziej udana. Stała rola miłośników bohaterów w kinie i młodych, pięknych kolegów w strzelnicy prześladowała Griffitha. Być może Antonio był zmęczony udowadnianiem swojej lojalności. Rzeczywiście, pomimo licznych plotek w prasie dotyczących jego możliwych powieści na boku, nigdy nie został złapany na gorącym uczynku.

Postępowanie rozwodowe Antonio i Melanie było bardzo cywilizowane. Bez niepotrzebnych sporów podzielili swoją znaczną własność. Sąd pozostawił pieczę nad córką dla Griffitha i nakazał Banderasowi comiesięczne wsparcie finansowe byłego małżonka w wysokości 65 tysięcy dolarów.

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: małżonek i przyjaciele przybyli, aby jej pogratulować
  • Rzadkie zdjęcia rodzinne: Byli współmałżonkowie Gwyneth Paltrow i Chris Martin spędzali czas z dziećmi
  • Antonio Banderas z narzeczoną Nicole Kempel na premierze serialu "Geniusz"

Bez względu na to, jak daleki jest ich los, aktorzy pozostają w doskonałych relacjach i razem wychowują córkę Stellę i córkę Melanie z pierwszego małżeństwa Dakoty Johnson.

Антонио Бандерас со своей первой женой Аной Лесой Антонио Бандерас был категорически против пластических операций Мелани Гриффит Антонио Бандерас и жена Мелани в обычной жизни
Антонио Бандерас с женой и дочкой СтеллойМелани Гриффит с дочкой от первого брака Дакотой ДжонсонОбразцовая голливудская пара разводится после 18-летнего брака
Антонио Бандерас танцует танго на Каннском кинофестивале с молодой актрисойАнтонио Бандерас со своей девушкой НикольАнтонио Бандерас и Николь Кимпел проводят досуг вместе