37-letnia Olivia Mann pokazała nie tylko poczucie stylu na ulicach Vancouver, ale także pochwaliła płaski brzuszek w zabawnym zestawie.

Boom w pracy

Amerykańska aktorka Olivia Mann, którą widzowie mogą zobaczyć w czerwcu w filmie Ocean's Eleven Friends w filmie Ocean's Eight, teraz znika na planie fantastycznej taśmy Predator, która ma zostać wydana jeszcze tego lata. Po tym jak mega-poszukiwana aktorka przejdzie do zestawu superbohatera "X-Men: The Dark Phoenix".

Strój laconic

W międzyczasie, grając rolę naukowca Caseya Bracketa w Predatorze, Mann osiadł w kanadyjskim Vancouver. W ostatnią niedzielę, która była dniem wolnym od aktorki, widziano ją na ulicach metropolii. Paparazzi złapał ją, gdy rozmawiała przez telefon, stojąc w pobliżu chińskiej restauracji.

Оливия Манн в Ванкувере, Канада

Olivia Mann w Vancouver, Kanada

Оливия Манн в стильном луке

Nie zwracaj uwagi na to, że Olivia w tłumie jest po prostu niemożliwa. Na spacer dziewczyna wybrała jasny łuk, który był jej na twarzy, podkreślając wszystkie zalety jej wyrzeźbionej sylwetki.

Оливия Манн на прогулке

Piękna była musztardowa pluszowa marynarka, którą rzuciła na interesującą beżową bluzę z krótkimi rękawami i szerokimi rękawami, nagi, idealnie płaski brzuch i szmaragdowozielone spodnie z wysoką talią z białymi paskami i tym samym paskiem w talii. Otwarte złote sandały na obcasach, mała beżowa torebka i ciemne okulary dopełniają stylowy wizerunek Manna.

Оливия Манн похвасталась фигурой Czytaj także
  • Olivia Mann skomentowała pogłoski o intymnej relacji z Chrisem Prattem.
  • Zaatakowany: reżyser Brett Ratner oskarżony o molestowanie
  • Mąż Fergie zdradził ją ... jej najbliższym przyjacielem!

Czy myślisz, że łuk Olive jest modny i harmonijny?