27-letni amerykański piosenkarz Chris Brown inspiruje kobiety z niespotykanym strachem. Rozwiązuje wszystkie swoje problemy związane z płcią żeńską za pomocą swoich pięści, za co spada, z godną pozazdroszczenia regularnością, za kratami. Pewnego dnia odbyła się kolejna rozprawa sądowa w sprawie Brown i jego byłej ukochanej modelki Carruci Tren.

Крис Браун и Карруче Трен

Chris Brown i Karruche Tren

Popchnął mnie po schodach!

Po raz pierwszy spotkali się Chris i Karruche, a prasa dowiedziała się o tym w 2012 roku. Ich związek nie trwa długo iw ciągu kilku miesięcy zaczęli coraz częściej spotykać się z Rihanną, z którą postanowił odnowić związek. Pod koniec roku gazety pełne były niesamowitych zdjęć modela, którego twarz była pokryta siniakami. Okazuje się, że była kłótnia między byłymi kochankami, a Chris rozwiązał problem, pokonując przyjaciółkę. Tren bez wahania pozwał go w sądzie, co trwa do dziś. Zgodnie z logiką związku między byłymi kochankami powinien przestać, ale go nie było.

Отношения между экс-влюбленными длятся и по сей деньКрис Браун и Карруче Трен иногда появляются вместе на мероприятиях

Kilka tygodni temu Karruche złożył do sądu wniosek o dodatkowe materiały do ​​akt sprawy. Dziewczyna powiedziała, że ​​została wykorzystana przez Browna. Oto, co można znaleźć w dokumencie:

"Zaczęliśmy się z nim komunikować, ale potem doznał ataku agresji. Chris uderzył mnie kilka razy w brzuch i klatkę piersiową, a potem zaczął krzyczeć na mnie. Potem zaczął się kompletny koszmar. Popchnął mnie po schodach! Potem zadzwonił gdzieś i zaczął dyskutować o tym, co chciał mnie zabić. Odziedziczone po Chris i mojej rodzinie. Groził mojemu bratu i matce. Wszystko skończyło się na tym, że zabrał ze stołu koktajle i rzucił je na nas. "
Трен рассказала, что опять была избита Крисом

Tren powiedział, że została ponownie pobita przez Chrisa

Po rozpatrzeniu oświadczenia ofiary sąd wydał wyrok: Brown nie może zbliżyć się do Trenu bliżej niż 90 metrów. Ponadto wokalista musi dobrowolnie oddać całą broń palną, którą posiada dzisiaj.

Крис не может близко подходить к Трен Czytaj także
  • Chris Brown oskarżony o próbę uduszenia
  • Chris Brown mówił o burzliwych związkach z Rihanną i powodach ich ciągłych walk
  • Chris Brown bezwiednie naruszył decyzję sądu

To nie pierwszy raz, kiedy Chris pokonuje kobietę.

Fakt, że Brown jest daleki od bycia aniołem, stał się znany po tym, jak słynna piosenkarka Rihanna weszła pod jego ramię. Incydent miał miejsce w 2009 roku i zakończył się licznymi krwiakami na twarzy piosenkarza i złamanym nosem. Badanie lekarskie wykazało, że Chris chorował psychicznie i skierował go na leczenie. Jednak sądząc po najnowszych danych, rehabilitacja muzyka nie dała jeszcze pozytywnej dynamiki.

Крис Браун и Рианна

Chris Brown i Rihanna