Jim Carrey jest znany z lekkich, zabawnych ról. Jednak w życiu aktora często występuje depresja. Jim stara się je przezwyciężyć - nie tylko przy pomocy leków przeciwdepresyjnych, ale także dla sportu, dużo pracując. Ucieczka przed smutnymi i ciężkimi myślami o Jimie Carrey i romansie z kobietami.

Pierwszy małżonek Jim Carrey

Pierwszy raz Jim Carrey ożenił się w 1987 roku. Kelnerka Melisa Womer została żoną 25-letniego aktora. Dziewczyna również próbowała sił w zawodzie aktorskim, ale jej kariera w tym kierunku nie ruszyła się. Ale stając się żoną znanego komika, zmieniła się w towarzyską, choć nie na długo.

Sześć miesięcy po ślubie para miała córkę, Jane, więc można przyjąć, że oficjalne małżeństwo zostało częściowo wymuszone. Jim Carrey ubóstwiał swoją córkę, spędzał z nią wiele czasu, starał się dorastać w dobrobycie, za który dużo pracował, nieustannie "wybijając progi" studiów filmowych, próbując nowych ról.

Melisa nie miała spokojnego charakteru, Jim także zaczął się agresywnie zachowywać wobec swojego małżonka po ślubie - obaj zdali sobie sprawę, że popełnili błąd, łącząc swoje przeznaczenie. W 1995 r. Para zerwała za obopólną zgodą. Teraz żona Jim Carrey Melissa niczego nie potrzebuje - w momencie rozwodu aktor otrzymał bardzo przyzwoite wynagrodzenie, przez te wszystkie lata martwił się o dobro swojej rodziny.

Druga była żona Jima Carreya

To, co stało się z żoną Jima Carreya o imieniu Lauren Holly, jest również notorycznym faktem. Aktor poślubił amerykańską aktorkę w 1996 roku, zaraz po rozwodzie z Melisą Womer. Młodzi ludzie spotkali się na planie "Dumb and Dumber", zostali schwytani z pasji, nie mogli żyć ani minuty bez siebie. Powieść była dość długa, ale małżeństwo trwało krócej niż rok - w 1997 r. Drugi paszport rozwodowy pojawił się w paszporcie Jima Carreya. Kilka lat później, Lauren Holly poślubiła inwestora bankowego, Jim Carrey jest zadowolony z wolnych związków z różnymi kobietami.

Związek między Jimem Carreyem i córką Jane okazał się mocny - komunikuje się z nią bardzo dobrze, uczestniczył w jej ślubie i był bardzo szczęśliwy z tego wydarzenia. Jim Carrey pomaga obecnie wychowywać wnuka - syna Jane, który rozwiodła się z mężem po kilku latach małżeństwa.

Czytaj także
  • Jim Carrey kaustycznie krytykuje Donalda Trumpa i jego otoczenie, rysując kreskówki
  • Innocenty: sąd położył kres oskarżeniom Jima Carreya o udział w śmierci Katriony White
  • Jim Carrey opowiadał, jak przez lata zmagał się z depresją

W 2012 aktor poślubił rosyjską studentkę, Anastazję Vitkinę, ale para zerwała. W 2015 roku mogło być ślubem Jima Carreya i Catriony White, gdyby dziewczyna nie popełniła samobójstwa.

официантка Мелиса Уомер первая жена Джима Керри от первого брака Джим Керри имеет дочь Мелису Уомер Джим Керри променял на Лорен Холли
вторая жена Джима Керри Лорен ХоллиЛорен Холли была женой Джима Керри меньше полугодадочь Джима Керри