Gdyby nie 27-letnia Rosalind Ross, paparazzi nie mogliby zidentyfikować brodaty, dobrze odżywiony mężczyzna 61-letniego przystojniaka Mela Gibsona.

Zła kreda!

W przeddzień Święta Dziękczynienia, które wczoraj obchodzili Amerykanie, Mel Gibson i jego dziewczyna, Rosalind Ross, zostawiając ich małego syna w domu, poszli do jednego ze sklepów spożywczych w Malibu.

Мел Гибсон вместе с Розалиндой Росс возвращался из магазина

Mel Gibson wraz z Rosalinda Ross wrócili ze sklepu

Obraz trudno nazwać idyllicznym. Aktor był bardzo zirytowany, budując przerażające grymasy, niosąc ciężkie paczki. Co do jego małżonka, wyglądała na nieco zakłopotaną i zagubioną, słuchając niezadowolenia wiernych.

Мел Гибсон заметно поправился

Zmieniono nie do poznania

Poza tym fani są przyzwyczajeni do tego, że Mela jest szczupła i sprawna, z twarzą ogoloną i ubraną ze smakiem. Teraz, sądząc po zdjęciach, Gibson nie tylko wypuścił swoją brodę, ale także znacznie poprawił się w krótkim czasie, zyskując co najmniej 20 kilogramów. Gruba gwiazda Hollywood ukryta pod luźną niebieską koszulą, workowate szorty i pomarszczone spojrzenia.

Мел Гибсон заметно поправился

Obok młodego towarzysza, który wygląda dobrze i trzyma się w formie, Mel, oszołomiony, nie wydaje się jej chłopakiem, ale raczej jej ojcem.

Мел Гибсон и его подруга Розалинда Росс в начале ноября

Mel Gibson i jego dziewczyna Rosalind Ross na początku listopada

Czytaj także
  • Niesamowite: żona Antonina Cromartiego urodziła szóste dziecko po wazektomii małżonka!
  • Mel Gibson po raz dziewiąty stał się ojcem
  • Śladami mojego ojca: Milo Gibson rozpoczyna karierę aktorską

Przypomnijmy powieść Mela Gibsona i Rosalind Ross, którzy spotkali się na początku 2015 roku, publiczność dowiedziała się latem tego roku. W styczniu 2017 roku kochankowie, którzy nie byli wcale zdezorientowani różnicą wieku, mieli syna, imieniem Lars Gerard.

Мел Гибсон и Розалинда Росс в январе 2017 года

Mel Gibson i Rosalind Ross w styczniu 2017 r

Мел Гибсон с подругой на красной дорожке

Mel Gibson i jej przyjaciółka na Oscarów w lutym