Aktorka Jessica Alba znowu ma poważne problemy. Firma należąca do niej, trzeba zapłacić imponujące odszkodowania dla klientów - pół miliarda dolarów. Ta kwota jest imponująca, prawda? Jednak problem tkwi raczej w uszkodzonej reputacji marki stworzonej przez gwiazdę.

Publikacja Jessica Alba (@jessicaalba)

Wszystko zaczęło się w 2015 roku. Grupa byłych klientów Uczciwej Kompanii połączyła siły w procesie sądowym. Wyraziła roszczenia do jakości kosmetyków ze słońca. Nieco później dołączyli do nich niezadowoleni konsumenci, którzy byli zawstydzeni jakością pieluszek dziecięcych, mydła i żelu.

Bezpieczeństwo omawianej żywności

To roszczenie nie jest wyczerpane. Rodzice dzieci, którzy karmili je ekologiczną żywnością dla dzieci od Uczciwej Kompanii, dołączyli do akcji klasowej. W adnotacji do produktu wyraźnie zaznaczono jego skład: produkty ekologiczne. Ale badanie wykazało zupełnie inny wynik. Żywność dla dzieci zawiera szkodliwe, a także niebezpieczne substancje.

Czytaj także
  • Jessica Alba udostępniła wzruszającą fotografię nowonarodzonemu synowi
  • Baby shower od Jessica Alba: goście, prezenty, zdjęcia
  • Stał się znany z seksu trzeciego dziecka Jessiki Alby i Cash Warren
Органическую косметику, созданную Джессикой Альбой, признали угрозой здоровью

Po egzaminie nastąpił nowy proces sądowy.

Tak, sytuacja jest bardzo delikatna. Postępowanie to w znacznym stopniu wpłynie na reputację sławnej aktorki, ponieważ wielokrotnie występowała jako gwarant jakości produktów swojej marki. Tak, a nazwa została wybrana zgodnie z Uczciwą spółką - "Uczciwa firma". Kto uwierzy teraz Jessice?