53-letnia gwiazda wybiegu El Macpherson nadal zaskakuje swoich fanów. Kilka dni temu, na swojej stronie Instagram, model opublikował serię zdjęć, w których pokazuje bieliznę i stroje kąpielowe z nowej kolekcji. Zdjęcia okazały się tak interesujące, że fani obsypali MacPhersona komplementami na portalach społecznościowych.

Эль Макферсон

El macpherson

Slim figure ale

Pomimo faktu, że McPherson ma teraz 53 lata, może konkurować o szczupłość i dopasowanie sylwetki, nawet z 20-latkami. Jednym z pierwszych zdjęć, które pojawiły się w internecie z demonstracją nowej kolekcji, była ramka El w bikini z białym szalikiem na biodrach. Nawet pomimo tej perspektywy fani zauważyli, jak szczupły jest Macpherson. Następujące zdjęcia także zrobiły na widzach fanów. Na nich model prezentuje idealne ciało w białym lnie, smukłą sylwetkę na tle oceanu i zachodu słońca, a także pokazuje niesamowitą swobodę w skokach po plaży.

Фото новой коллекции белья Эль Макферсон

Zdjęcia nowej kolekcji lnu El Macpherson

Po tym, jak fani mogli cieszyć się zdjęciami McPhersona, sieć otrzymała wiele pozytywnych opinii od takiego planu: "Nie mogę uwierzyć, że ta kobieta ma 53 lata. Ona wygląda świetnie! Chciałbym też wyglądać jak w moim 50 "," Bardzo zadbanym ciele! Miło jest patrzeć na taką gwiazdę "," Obserwuję El od początku lat 90. Zawsze wyglądała wspaniale i wiedziała, jak pracować w kadrze. Każdego roku stała się bardziej profesjonalna, ale najnowsze zdjęcia uderzają w ich piękno i optymizm "itd.

Эль Макферсон в прыжке Czytaj także
  • Supermodelka Elle Macpherson Porada: Jak wybrać idealny drink na imprezę
  • 53-letni model El Macpherson uderzył fanów swoimi idealnymi formami
  • Wymieniony w szóstej dziesiątce El Macpherson udostępnił zdjęcie w kostiumie kąpielowym

El ujawnił sekret jej piękna

Kilka dni temu w Internecie pojawił się wywiad MacPhersona, w którym mówiła o tym, jak udaje jej się być w tak świetnej formie. Oto słowa, które model powiedział:

"Dopóki pamiętam, trenuję cały czas. Dla mnie ćwiczenie to bardzo ważny aspekt mojego życia i nie zamierzam niczego zmieniać w tej dziedzinie. Dla tych, którzy chcą mieć wytrenowane ciało, polecam uprawiać sport przez co najmniej 45 minut dziennie. Sprawdziłem ten tryb na sobie i mogę cię zapewnić, że to działa. Trening może być zupełnie inny: bieganie świeżym powietrzem, pilates, step aerobik lub dowolny ładunek, który lubisz. Ponadto nie zapominaj, że ciało jest bardzo miłe podczas opieki nad nim. Pocieram nie tylko różne kremy, ale także chodzę do spa, które specjalizuje się w zabiegach borowinowych. Zwiększają sprężystość i elastyczność skóry, a także dają lekkość. "
Новые фотографии с Эль

Nowe zdjęcia z El

У Эль очень красивый силуэтЭль демонстрирует прекрасное тело