Kariera muzyczna muzyka Eda Shirana szybko nabiera rozpędu, zaledwie kilka dni temu został nagrodzony tytułem "Najlepszego artysty roku" przez serwis streamingowy Spotify. Styczniowy album Divide ma długą historię rekordu słuchania, 3,1 miliarda ludzi doceniło muzyczną kreatywność Shirana, a jego piosenka Shape Of You "wysadziła w powietrze" wszystkie sieci społecznościowe! Ale nie tylko dlatego, że fani kochają artystę, ale także za aktywny udział w projektach charytatywnych. Ostatniej nocy książę Karol przyznał Edowi Sheeranowi Order Imperium Brytyjskiego za owocną współpracę w dziedzinie programów humanitarnych i społecznych, a także za wkład w muzykę współczesną. Teraz muzyk z godnością nosi tytuł honorowy - nosiciela Zakonu.

Официальное награждение

Oficjalna nagroda

Wcześniej zakładano, że zamówienie zostanie przekazane osobiście Elżbiecie II, ale była zmuszona nadać priorytet kwestiom o znaczeniu krajowym. Obecnie królowa odwiedziła bazę marynarki wojennej w Portsmouth, gdzie uczestniczyła w ceremonii oddania do użytku statku powietrznego królowej Elżbiety.

Ed Sheeran nie krył radości, dumy i odrobiny zakłopotania. Podczas krótkiego przemówienia podziękował obecnym za honor i oddał rozkaz swojemu dziadkowi Billowi Shiranowi:

"Jestem wdzięczny za tak zaszczytną nagrodę dla mnie. Moja bliskość jest bardzo dumna ze mnie. Jestem pewien, że zmarły dziadek byłby teraz dumny. Był wielkim fanem brytyjskiej rodziny królewskiej, z niepokojem traktował niezapomniane pamiątki i rzeczy. Niestety, nie było to dokładnie cztery lata temu, a tego dnia stałem się rycerzem Zakonu. W tym jest moment symboliki! "
Эд Ширан

Obecni dziennikarze wykorzystali chwilę i zadali pytanie, które zainteresowało wszystkich fanów piosenkarki, czy Sheeran planuje występować na ślubie Megan Markl i księcia Harry'ego? Na co piosenkarz zauważył z humorem:

"Byłbym szczęśliwy, mogąc mówić przed nimi, ale do tej pory nie otrzymałem zaproszenia".

Zauważ, że prawdopodobieństwo pojawienia się sławnego muzyka na królewskim weselu jest wspaniałe, ponieważ utwory liryczne Eda Sheerana stanowią idealne tło dla każdej romantycznej sytuacji.

Czytaj także
  • Beyonce urzekająco wystąpiła na festiwalu Coachella, pokazując wspaniały wygląd
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
Бейонсе и Эд Ширан

Beyonce i Ed Sheeran

Niedawno muzyk nagrał melodyczną wspólną kompozycję z Beyonce o nazwie Perfect i, jak się domyślacie, ponownie znajduje się na czele listy Billboard Hot 100!