Zespół One Direction przeżywa trudne chwile, czego nie można powiedzieć o bardzo gorliwym wokalistce chłopięcego zespołu Harry Styles. Słodki przystojny mężczyzna otrzymał bardzo korzystną ofertę, dzięki której uzupełni swoje konto bankowe o 80 milionów dolarów.

Sabbatical

Na początku roku uczestnicy One Direction, urzekając serca milionów słuchaczy, ogłosili, że potrzebują przerwy od koncertów i siebie nawzajem. Aby uspokoić swoich fanów, obiecali, że na pewno połączą siły i pozytywne emocje i zachwycą publiczność nowymi hitami.

Jednak w świetle nowych wydarzeń zespół nie może już gromadzić się w pełni ...

Rekordowa umowa

Niedawno okazało się, że 22-letni Harry Styles podpisał umowę ze studiem Columbia Records iw niedalekiej przyszłości będzie bardzo obciążony. Zgodnie z umową zobowiązuje się do nagrania trzech albumów solowych i otrzyma 80 milionów dolarów za swoje wysiłki i talent. Określony czas wydania płyt nie jest określony.

Guy podskoczył

Nawiasem mówiąc, kilka wytwórni muzycznych walczyło o prawo do współpracy z brytyjską piosenkarką, ale Columbia Records była w stanie pokonać konkurencję, oferując Harry'emu najkorzystniejsze warunki.

Ponadto Stiles zainteresował się karierą filmową. Teraz bierze udział w kręceniu filmu o wojnie reżysera Christophera Nolana "Dunkierka".

Czytaj także
  • Sieć ponownie omawia powieść Harry'ego Stylesa
  • Katy Perry nie może przebywać w Chinach w serialu Victoria's Secret
  • Harry Styles ma romans z modelem Victoria's Secret Camille'a Rowe'a.

Przypomnijmy, że zespół One Direction, założony w 2010 roku, stał się znany w 2012 roku po wydaniu debiutanckiej płyty "Up All Night". Początkowo zawierał: Harry Styles, Louis Tomlinson, Niall Horan, Liam Payne i Zayn Malik.

Гарри Стайлс подписал контракт с  Columbia Records За три новых альбома он получит 80 миллионов долларов Гарри Стайлс на съемочной площадке военной драмы «Дюнкерк»
One Direction был основан в 2010 году в ЛондонеУчастники группы в январе 2016 года отправились в творческий отпускГарри Стайлс встречался с Тейлор Свифт