34-letni angielski aktor Henry Cavill wydaje się w żaden sposób nie znaleźć damę jego serca, bo co sześć miesięcy ma powieści z nowymi dziewczynami. Dziś stało się wiadome, że Henry zerwał z innym ukochanym - 25-letnim kaskaderem i tancerzem Lucy Cork. Romans między Henry'm i Lucy zaczął się kręcić latem 2017 roku i, jak widać, jest już skończony.

Генри Кавилл и Люси Корк

Henry Cavill i Lucy Cork

Zachowanie Cavill na wieczorze kawalerskim było rozluźnione.

Informacja, że ​​aktor i kaskader się rozpadł, pojawił się po tym, jak Henry odwiedził imprezę kawalerską, zorganizowaną przez jego najlepszego przyjaciela. Tak jak powinno być w te święta, dziewczęta zostały zaproszone, a angielski aktor flirtował z nimi otwarcie. W jego zachowaniu było zupełnie nieprawdopodobne, by umawiał się z jakąkolwiek dziewczyną. Jeden z gości wydarzenia powiedział kilka słów o prasie Cavillian:

"Henry zachowywał się bardzo nieskrępowany i zawsze żartował. Uśmiech nigdy nie opuścił jego twarzy. Lubił rozmawiać z dziewczynami. Znam go trochę i dziwnie było mi patrzeć, jak się zachowuje, bo całkiem niedawno Henry był z Lucy. Jednak po chwili powiedzieli mi, że już się rozdzielili. Poza tym krąży plotka, że ​​powodem oderwania się od Cork była fascynacja aktora nową dziewczyną, ale to tylko plotki.
Генри Кавилл

Henry Cavill

Najwyraźniej przyjaciel Henry'ego i Lucy miał na myśli amerykańską piosenkarkę i aktorkę Demi Lovato. Krąży plotka, że ​​25-letnia gwiazda tak pod wrażeniem Henry'ego, że nie mógł oprzeć się jej urokom. Oto, jak bliski przyjaciel aktorów Cavilla opisuje związek:

"Kiedy Lovato zobaczył Henry'ego, od razu go polubiła. Spotkanie odbyło się na przyjęciu, na którym aktor był sam. Lucy postanowiła z nim porozmawiać i po 5 minutach stało się jasne, że naprawdę go lubi. Kiedy Lovato sympatyzuje z mężczyzną, zmienia jej twarz i zachowanie. Ma promienny uśmiech, a jej oczy zaczynają błyszczeć. Jest to bardzo zauważalne i mężczyźni reagują natychmiast na to zachowanie. Trudno powiedzieć, jak daleko zaszły stosunki, ale sam Henry powiedział, że nie ma nic przeciwko temu, żeby romans z Demi.
Деми Ловато

Demi Lovato

Czytaj także
  • Demi Lovato i Wilmer Valderrama odnowili romans
  • Gwiazdy nie chciały zaprzyjaźnić się z Keatonem Jonesem, który wcześniej był wspierany w sieci
  • Rita Ora przyszła do MTV EMA w szlafroku i brylantach

Henry - zdobywca serc kobiet

Cork 34-letni aktor zerwał z własnej inicjatywy, co nie jest zaskakujące, ponieważ wszystkie powieści Cavilla kończą się w ten sposób. Przed Lucy Henry miał związek z Tara King, który jest 13 lat młodszy od niego. Z nią Cavill też nie wyszedł, a on opuścił dziewczynę 9 miesięcy po tym, jak się spotkali. Przed Tara, Henry miał namiętną miłość do Gina Carano, ale ten związek jest również bardzo trudno długo.

Тара Кинг и Генри Кавилл

Tara King i Henry Cavill