Henry Cavill ma nową miłość! Gwiazda "Agenci A.N.K.L.", "Wars of the Gods: Immortals", "Batman vs. Superman: At the Dawn of Justice" zakręciła romans z kolegą na planie, ale nie aktorką. Przystojny z ciałem boga greckiego uderzył wygląd i urok kaskadera Lucy Cork.

Romans biurowy lub sprawy serca

34-letni Henry Cavill spotkał się z 25-letnią Lucy Cork podczas pracy nad filmem Mission Impossible 6. Dziewczyna, która jest zawodowym kaskaderem, wykonała sztuczki dla Rebecki Ferguson.

Генри Кавилл и Том Круз на съемочной площадке картины «Миссия невыполнима 6»

Henry Cavill i Tom Cruise o planie filmu "Mission Impossible 6"

Kochankowie nie ukrywają swoich uczuć, cała ekipa filmowa obserwuje ich flirt i czułość. Jako żart, Lucy nazywa siebie Lois Lane, odnosząc się do dziewczyny Supermana, którą grał jej chłopak, powiedział mu pewien człowiek.

Wspólne wyjście

Relacja pary nie jest przelotnym flirtem i trwa kilka miesięcy. Cavill i Cork potwierdzili to, występując razem w niedzielę na finale Wimbledonu. Małe gołębie nie obejmowały publicznie, ale nie dzieliły ani jednego kroku, siedziały obok siebie na trybunach, obserwując wzloty i upadki meczu.

Henry w niebieskiej kamizelce i spodniach dopełniał jego ładny wizerunek pasiastą koszulą i polo-kropkowym krawatem, a Lucy wybrała bardziej wyluzowany strój - krótką sukienkę w paski, która podkreślała jej figurę.

Генри Кавилл и Люси Корк на Уимблдоне

Henry Cavill i jego dziewczyna Lucy Cork z Wimbledonu

Генри Кавилл и его девушка Люси Корк на УимблдонеГенри Кавилл на Уимблдоне Czytaj także
  • Henry Cavill zerwał z kaskaderem Lucy Cork
  • Scarlett Johansson stała się najbardziej dochodową wersją Forbesa
  • Serce "Supermana" Henry'ego Cavilla znów wolne

Przypomnijmy, że w maju zeszłego roku Cavill zerwał z studentką Bristol University, młodą Tara King, która była 13 lat młodsza. Wcześniej spotkał się z jeźdźcem Ellen Whitaker, aktorką i wojownikiem MMA Giną Carano, aktorką Kaley Cuoco.

Генри Кавилл и Тара Кинг

Henry Cavill i Tara King

Генри Кавилл и Джина Карано

Henry Cavill i Gina Carano