61-letnia Donatella Versace zamieściła na swojej historyjce na Instagramie ze świątecznej imprezy w domu mody Versace, odstraszając subskrybentów z wiotkim ciałem.

Świąteczna korporacja

Któregoś dnia szefowa i dyrektor kreatywna włoskiej korporacji mody Versace Donatella Versace zorganizowała wielką imprezę dla swoich podwładnych. Wczoraj projektant opublikował wideo z wydarzenia, gratulując wszystkim w nadchodzące święta Bożego Narodzenia i opowiadając o hałaśliwym przyjęciu:

"W Mediolanie zatrudniamy ponad 600 osób, to cała moja rodzina - od krojów po menedżerów, każdego pracownika, który pracuje w tej firmie. Naprawdę chcę, żeby cieszyły się najlepszą imprezą w życiu - z DJ-em, szampanem i pysznym jedzeniem. Chao! "

Wady rysunkowe

Na zdjęciach, które siostra Gianni Versace umieszcza na portalu społecznościowym, starannie retuszuje miny jej wyglądu, ale film nie może ukryć oczywistych braków Donatelli.

Ponadczasowy projektant mody założył krótką, błyszczącą sukienkę, skórzane buty, nie zapominając o masywnej złotej biżuterii, która uzupełniła jasny wizerunek. Wiek i liczne operacje plastyczne piękna dają o sobie znać. Ciało Versace jest zgrzybiałe, fałdy pomarszczonej skóry pojawiają się na jego smukłych nogach, szczególnie w obszarze kolan, które można porównać do sharpeis.

Донателла Версаче на вечеринке Дома Versace

Donatella Versace na imprezie Versace House

ДизайнерШарпеи Czytaj także
  • W jaki sposób Donatella Versace przeżyła śmierć swojego brata i która była obok niej w pierwszych dniach po tragedii?
  • Donatella Versace wygłosiła szczery wywiad i przyznała, że ​​nie wie, jak szyć!
  • Irina Sheik zaskoczona sukienką w print z portretami Marilyn Monroe

Fani nie skrzywdzili swoich ukochanych krytyką, ale zasugerowali, że dzięki swoim umiejętnościom będą walczyć z wiotkimi ciałami, nie zapominając o komplementach z prysznicem w stylowych i ekstrawaganckich strojach Donatelli.

Модельер Донателла Версаче

Donatella Versace

ВерсачеСестра Версаче