Nic dziwnego, że popularna mądrość mówi, że słowo to srebro, a cisza to złoto. Pewnego dnia aktorka z Hollywood i miłośniczka zdrowego stylu życia, urody Gwyneth Paltrow postawiła się w niejednoznacznej pozycji w przedstawieniu Jimmy'ego Kimmela.

Gwyneth może dobrze zarabiać, promując ideę utrzymania równowagi energetycznej poprzez jedność z naturą - właściwe odżywianie, chodzenie boso, ale ona sama prawie nie stosuje się do porad opublikowanych na goop.com.

Актриса в гостях у журналиста

Na pytanie gospodarza popularnego programu telewizyjnego o "uziemienie", które jest napisane na wyżej wspomnianym portalu, pani Paltrow odpowiedziała od razu, że nie wie, o co w tym wszystkim chodzi. Jimmy Kimmel zapytał, czy to prawda, że ​​chodzisz boso, co prowadzi do "uziemienia" i może wyleczyć pacjenta z zaburzeń psychosomatycznych. Gwiazda odpowiedziała śmiechem:

"Szczerze mówiąc, nie wiem o czym mówię! Oczywiście słyszałem coś o "uziemieniu" Mówią, że chodzenie po ziemi bez butów jest fajne, ponieważ pomaga przywrócić komunikację z naszą planetą. Dla mnie to nonsens! "
Гвине Пэлтроу не смогла удержать язык за зубами Niejadalne przepisy

Tak to jest! Zastanawiam się, ile czasu po tych objawieniach spadnie uczestnictwo zasobów aktorki?

To nie pierwszy raz, kiedy "aktywna pozycja życiowa" blond piękności okazała się pod ostrzałem dziennikarzy. Znana w kraju rodzinnym jako propagatorka zdrowego stylu życia, Gwyneth otrzymała już krytyczne uwagi na temat jej publikacji, a dziennikarze piszący o kulinarnych tematach i kucharzach złamali jej książkę o przepisach na zdrowe i smaczne potrawy. Okazały się bardzo niebezpieczne dla zdrowia! Jeśli gotujesz według przepisów Gwyneth, które nie spełniają standardów sanitarnych, możesz zostać otruty. I tu także "uziemienie" okazało się fałszywe.

Гвинет Пэлтроу назвала «ерундой» советы с собственного сайта Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • 19 gwiazd, które straciły niewinność u kolegi

Wygląda na to, że nadszedł czas, aby Paltrow wrócił do kina, zamiast budować wspaniałego guru ...